1500 TL kasa önerisi

NZXT kasalarının bazı modellerinin ön kısmı direkt kapalı. Açık olanlar da biraz pahalı gibi. Cooler Master model kasalara bakmıştım. Fakat corshairin kasaları çok hoşuma gitti. Soğutma bakımından da iyi olduğunu söylediniz. Tercihim X veya D olacak gibi görünüyor. Teşekkürler.
@OzzyGasol

Lian Li ürünleri ülkemize yeni yeni girmeye başladığı için görmemişsinizdir. Havadar ve farklı varyasyonlara açık bir kasa arıyorsanız çok yerinde bir tercih.
Öndeki fanlarının büyük olması hoşuma gitti. Corshair almazsam tercihlerimden birisi olabilir kesinlikle.

Hocam gayet iyi hava akışı. Önde 3*120, üstte 3*120 veya 2*140, arkaya da 120mm fan takılıyor. Kasa içinden 2 tane 120mm fan çıkıyor ama pek iyi değiller. 6 adet fan alıp 3 üste 3 öne takabilirsiniz. Tabi, ciddi manada masraflı oluyor o hâlde.
Onun dışında önde, üstte ve güç kaynağı fanının altında toz filtresi var. Kedi tüyü vs. geçirmiyorlar ancak küçük tozlar tabi geçer, ileride birikir. Ben oldukça memnunum, hava akışı olarak gerçekten iyi bir kasa. Görünüş de güzel.
Benim kasam şu şekilde:

(Önde 3 tane SP120 RGB Pro, üstte de Silverstone PF240 sıvı soğutma var.)

Kasanız çok hoşuma gitti. Eğer bütçemi arttırabilirsem bu şekil bir şeyler yapabilirim. Tekrardan çok teşekkür ederim.

Kasanız çok hoşuma gitti. Eğer bütçemi arttırabilirsem bu şekil bir şeyler yapabilirim. Tekrardan çok teşekkür ederim.
Hocam arttırmaya gerek yok. 4000D Airflow zaten 800 civarı.
SP120 fanları (3 tane) ben 410 liraya (+15 TL kargo) DH'den birisinden aldım. İçinden iCUE kontrolcü de çıkıyor ve istediğin renk yapılıyor.
Veya başka marka RGB fan kullanabilirsin. SP120 fanlar çok performanslı değil zaten.

Ona gelene kadar 5000D Airflow alınır.

4000X alınıp, Airflow modelinin ön paneli takılabilir.

Alternatif olarak Lancool 215'de gayet iyidir.

500 TL fazla vermeye değecek mi 4000X + ön panel almak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…