1500 TL kask önerisi

LS2 Rapid ideal başlangıç kaskıdır kask alırken CC'ye göre değil alabileceğinin en iyisini al ben de başlangıç olarak LS2 Rapid aldım.

125 CC kullancısıyım. 1500 TL'ye kask alacağım ne önerirsiniz? Aklımda LS2 Rapid var. Nasıldır önerir misiniz?

LS2 Rapid polikarbon dis kabuk falan diye goz boyuyorlar bildigim kadariyla, kask asliyla termoplastik yani canini annenin dualarina emanet et daha mantikli olur. 500TL civari daha ekleyebilirsen mt revenge 2 ve LS2 stream EVO var, revenge 2 aldim kafama aşırı kucuk geldi iade ettim stream EVO aldim fena kasklar degiller F/P. LS2'yi aldigim motosiklet magazasindaki dayi da mt TR pazarindan cekiliyor vizor arasan bulamicaksin cekilince falan demisti dogrulugunu bilmiyorum. Bence 500 lira ekleyemem deme motoru 1 ay sonra al kaskini termoplastik alma, hiçbir şey canindan degerli degil. Tabii simdi motosiklet aleminde herkesin kendi dogrusu var LS2 Rapid icin kurye arkadas tirin altina girdi bununla burnu kanamadan cikti falan da duydum kim dogru kim yanlış kendin arastirip elemen gerek. Son olarak bence kafani fazla yorma o fiyat bandinda asagi yukari her kask ayni performansi verecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı