1500 TL klavye önerisi

Bütçe
1500 TL

OmerSubs

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Oyun oynamıyorum, günümün çoğu zamanını kod yazarak geçiriyorum.
RGB ve tuş takımının olmasına gerek yok ama mekanik ve US layout olması tercihimdir.
Bu özelliklere sahip bir klavye önerebilir misiniz acaba? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görsellerde US layout görünse de açıklamada Türkçe Q yazıyor, tam olarak ne geleceği şüpheli sanırım.

Bu ise UK layout sanırım.

Oyun oynamıyorum, günümün çoğu zamanını kod yazarak geçiriyorum.
RGB ve tuş takımının olmasına gerek yok ama mekanik ve US layout olması tercihimdir.
Bu özelliklere sahip bir klavye önerebilir misiniz acaba? Teşekkürler.

Görsellerde US layout görünse de açıklamada Türkçe Q yazıyor, tam olarak ne geleceği şüpheli sanırım.

Bu ise UK layout sanırım.

HyperX olan dikkatimi çekti açıkçası ancak ışıkları sabit renkte galiba. Işıklı mışıklı şeyler çok fazla dikkatimi dağıttığı için pek hoşuma gitmiyor. Beyaz renkte olsa veya beyaz renge ayarlanabilseydi güzel bir tercih olurdu eminim. Asus olan ise bütçemi aşıyor.

Türkçe Q olduğu yazıyor 😥

@OmerSubs HyperX sana uygun duruyor bayağı. UK layout her şeyden önce. O ışıkları istediğin gibi ayarlayabiliyorsun istersen kapat istersen tek renk yap yazılımı var.
Sipariş geçiyorum o halde. Çok teşekkür ederim.

Klavye elime ulasti ve yazilimi disinda gayet guzel oldugunu soyleyebilirim. Yazilimi pek stabil degil. Tek aklima takilan durum ISO yerine ANSI tercih etmem daha mi olurdu.

Kullanim kolayligi olarak, alisma surecine gerek bile yok gibi Turkce Q klavyeden gecen birisi olarak direkt alistim. Tekrardan onerin icin tesekkur ederim @kino.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı