1500 TL Knight Online İçin PC Toplama

dukepleux

Decapat
Arkadaşlar merhaba,

1500 TL civar Sadece Knight Online oynayabilecek bir bilgisayar toplamak istiyorum. Dediğim gibi sadece Knight oynayacağım, başka hiçbir şey yapmayacağım.

Ben İnternet'ten araştırdığım kadarıyla bir şeyler buldum ama desteklerinizi ve önerilerinizi bekliyorum.
  • Intel Pentium Gold G5400 3.7GHz 4Mb Cache 2 Çekirdek Soket 1151 İşlemci
  • Asus Prime H310M-K R2.0 DDR4 Usb3.1 mATX 1151 Anakart AA877ASU371
  • Adata 120GB SU650 3D NAND 2.5" Sata 3.0 Ssd Disk ASU650SS-120GT-R
  • Seagate Barracuda 1 TB SATA 6Gbps 3.5'' ST1000DM010 HardDisk
Sizce neler eklenip çıkarılabilir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
4

Son düzenleme:
Bir kaç konuda daha AMD işlemcinin Knight Online de sıkıntı çıkardığını görmüştüm. Gerçi bende fx 6300 işlemci vardı steamKO sıkıntısız oynuyordum.

Bir kaç konuda daha AMD işlemcinin Knight Online de sıkıntı çıkardığını görmüştüm. Gerçi bende fx 6300 işlemci vardı steamKO sıkıntısız oynuyordum.

Açıkçası AMD işlemci ile daha önce oynamadım ancak sorunlarını dile getiren arkadaşlar FPS sıkıntısı yaşadıklarını söylüyorlar, bununda nedeninin knight tek çekirdekte çalıştığı için, Intelin tek çekirdek performansının yüksek olduğunu ve daha iyi oynandığını dile getirenler var.

Bende araştırmam doğrultusunda G5400'ün mantıken iyi bir performans verebileceğini düşünüyorum, hemde bütçeye uygun.

Açıkçası AMD işlemci ile daha önce oynamadım ancak sorunlarını dile getiren arkadaşlar FPS sıkıntısı yaşadıklarını söylüyorlar, bununda nedeninin knight tek çekirdekte çalıştığı için, Intelin tek çekirdek performansının yüksek olduğunu ve daha iyi oynandığını dile getirenler var.

Bende araştırmam doğrultusunda G5400'ün mantıken iyi bir performans verebileceğini düşünüyorum, hemde bütçeye uygun.

Sen bilirsin hocam dediğim gibi ben fx 6300 ile kullanmıştım bir fps sorunum olmamıştı

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı