1500 TL kulak içi Bluetooth kulaklık önerisi

AtahanUzun

Femtopat
Daha fazla  
Kulak içi (üstü değil, küçük kulağa girenlerden) Bluetooth kulaklık almak istiyorum. Sınırım 1500 lira, alabileceğim en iyi, kaliteli ve şarjı iyi giden ve kolay bozulmayacak kulaklık nedir sizce öneri verir misiniz? Kulaklık Hepsiburada ya da Trendyol'dan alınacaktır bu yüzden rica etsem orada olduğundan emin olup oradan link atınız.

Kulak içi (üstü değil, küçük kulağa girenlerden) Bluetooth kulaklık almak istiyorum. Sınırım 1500 lira, alabileceğim en iyi, kaliteli ve şarjı iyi giden ve kolay bozulmayacak kulaklık nedir sizce öneri verir misiniz? Kulaklık Hepsiburada ya da Trendyol'dan alınacaktır bu yüzden rica etsem orada olduğundan emin olup oradan link atınız.
Beklentiniz nedir

Beklentiniz nedir
Sesinin kaliteli olması ve gerek şarj gereksede dayanıklılık olarak uzun süreli idare etmesi (yani kolay yada kısa sürede bozulup arıza yapmasın, olabildiğince uzun süreli kullanmak istiyorum). Arama ses kalitesi yada dışarıdan ses tıkaması konularında hassas değilim, Başka ne kriter var onu bilmiyorum

Yorumlarını okuduğum kadarı ile bunun kablosunun iki tarafı da type C mi ? Kulaklık cidden güzel görünüyor ama eğer iki tarafı da type c ise ve içinden şarj kafası çıkmıyorsa bu şeyi nasıl şarj edeceğim ? Diğer tarafının USB olması daha iyi olur diye düşünüyorum

Yorumlarını okuduğum kadarı ile bunun kablosunun iki tarafı da Type-C mi? Kulaklık cidden güzel görünüyor ama eğer iki tarafı da Type-C ise ve içinden şarj kafası çıkmıyorsa bu şeyi nasıl şarj edeceğim? Diğer tarafının USB olması daha iyi olur diye düşünüyorum

Evet kablosu o şekilde. Herhangi bir Type-C kablo ile şarj edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı