1500 TL kulak üstü kablosuz kulaklık önerisi

Mr. Angelo

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba kulak üstü, Bluetooth özellikli hafif, kulağı terletmeyen bir kulaklık arıyorum laptop ve telefonla uğraşırken, seyahat ederken genel olarak müzik dinlemek ve film izlemek için kullanacağım. Dikkatimi JBL T700BT kulaklık çekti ancak negatif yönleri vs nedir bilmiyorum tavsiyelerinize açığım.

Bütçe 1500 TL.

Merhaba kulak üstü, Bluetooth özellikli hafif, kulağı terletmeyen bir kulaklık arıyorum laptop ve telefonla uğraşırken, seyahat ederken genel olarak müzik dinlemek ve film izlemek için kullanacağım. Dikkatimi JBL T700BT kulaklık çekti ancak negatif yönleri vs nedir bilmiyorum tavsiyelerinize açığım.

Bütçe 1500 TL.
Hem kablolu hemde kablosuz JBL kullanıyorum. Mükemmel kulaklıklar hocam kesinlikle tavsiye ederim. Bende JBL Live 500BT ve JBL C100SI var.

Bütçe 1500 TL.
Hocam ben de T700BT almayı düşünüyorum. Konudan alakasız olacak ama fiyatı fazla ucuz geldi normal midir? Yoksa linkteki Teşhir ürün veya sahte olabilir mi diye düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı