1500 TL Kulak Üstü Kulaklık Tavsiyesi

fuatogur

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhaba,
Masa başında çalışıyorum ve şu anda bende QCY T13 kulaklığı var ancak hem sağlığa zararlı olduğunu düşündüğümden hem de sol tarafın bozuk olmasından dolayı müzik dinlemek ve video izlemek için bir kulak üstü kulaklık arıyorum. Arada oyun da oynuyorum ancak bir oyuncu kulaklığı mı almalıyım tam emin değilim. Bütçemi esnetebilirim. Karşıma QCY H4 modeli çıktı ancak en alt kısmında ipucu olarak "En iyi uyumluluk için bu ürünü bilgisayar yerine telefona bağlamanızı öneririz." yazısını gördüm ancak ben genel olarak bilgisayarda kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Masa başında çalışıyorum ve şu anda bende QCY T13 kulaklığı var ancak hem sağlığa zararlı olduğunu düşündüğümden hem de sol tarafın bozuk olmasından dolayı müzik dinlemek ve video izlemek için bir kulak üstü kulaklık arıyorum. Arada oyun da oynuyorum ancak bir oyuncu kulaklığı mı almalıyım tam emin değilim. Bütçemi esnetebilirim. Karşıma QCY H4 modeli çıktı ancak en alt kısmında ipucu olarak "En iyi uyumluluk için bu ürünü bilgisayar yerine telefona bağlamanızı öneririz." yazısını gördüm ancak ben genel olarak bilgisayarda kullanacağım.

Şu an indirimde galiba alabilirsiniz gayet güzel işinizi görür. Normalde 1500 diye biliyorum

Merhaba,
Masa başında çalışıyorum ve şu anda bende QCY T13 kulaklığı var ancak hem sağlığa zararlı olduğunu düşündüğümden hem de sol tarafın bozuk olmasından dolayı müzik dinlemek ve video izlemek için bir kulak üstü kulaklık arıyorum. Arada oyun da oynuyorum ancak bir oyuncu kulaklığı mı almalıyım tam emin değilim. Bütçemi esnetebilirim. Karşıma QCY H4 modeli çıktı ancak en alt kısmında ipucu olarak "en iyi uyumluluk için bu ürünü bilgisayar yerine telefona bağlamanızı öneririz." yazısını gördüm ancak ben genel olarak bilgisayarda kullanacağım.

Muzik icin JBL510 BT oyun icin BlackShark v2X önermem.

Geri
Yukarı