1500 TL kulaklık önerisi

NornNerthus

Decapat
Daha fazla  
1500 TL bütçem var, 7.1 desteklerse güzel olur oyunlar için kullanacağım ama dışarıda da kullanabileceğim bir şeyler arıyorum, müzik dinleyeceğim ama bass benim için önemli değil. Aklımda SteelSeries Arctis 7.1 var 900 TL bayağı bir uygun geldi bana sizce nasıl? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kutuyu dikkatlice açıp ilk önce deneyin rahat bulmayan kişiler vardı. Onun dışında piyasadaki en iyi oyuncu kulaklıklarından birisi zaten.

Arctis 3'ü zamanında 300 TL'ye almıştım 2019'da hala kullanmaktayım fakat şuanki fiyatını kesinlikle haketmiyor G PRO X varken ona bakmayınız bile.

1500 TL bütçem var, 7.1 desteklerse güzel olur oyunlar için kullanacağım ama dışarıda da kullanabileceğim bir şeyler arıyorum, müzik dinleyeceğim ama bass benim için önemli değil. Aklımda SteelSeries Arctis 7.1 var 900 TL bayağı bir uygun geldi bana sizce nasıl? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben de şu an 1500 lira civarında bakıyorum. Benim klavye mouse filan hep SteelSeries, kulaklığım da Arctis 5.performans ve rahatlık olarak mükemmeller ama 2 sene sonra hepsinin parçalarında yıpranmalar oluştu. Teknik destek olarak yok. Yedek parça bulamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı