1500 TL Kulaklık Önerisi

Cloud 2 alın hocam. Zaten Alpha'da 7.1 yok oyun oynanacak PC sonuçta.
O ses kartını çakmaktaş ailesi falan kullanmıştır büyük ihtimal. [:
Cloud Alpha bu bilgisayar için alınmaz hocam. Yeni nesil bilgisayarlara yönelik Alpha S.

O zaman tek sıkıntı ses açma-kısma kumandasında tekerlek yerine tuş olması. Normalde ses ayar tekerleğine alıştığım için bunu bir tuş ile yapmak değişik olacak eğer Cloud II alırsam. Bu kulaklığın NGENUITY yazılımına ihtiyaç duymadığını söylemiştiniz. Tek bir tuş ile stereo - 7.1 arasında geçiş yapmak güzel bir özellik.
Peki yeni olduğu belirtilen ürün sadece İtopya'da mı satılıyor? Yoksa burdan da alabilir miyim?

O zaman tek sıkıntı ses açma-kısma kumandasında tekerlek yerine tuş olması. Normalde ses ayar tekerleğine alıştığım için bunu bir tuş ile yapmak değişik olacak eğer Cloud II alırsam. Bu kulaklığın NGENUITY yazılımına ihtiyaç duymadığını söylemiştiniz. Tek bir tuş ile stereo - 7.1 arasında geçiş yapmak güzel bir özellik.
Peki yeni olduğu belirtilen ürün sadece İtopya'da mı satılıyor? Yoksa burdan da alabilir miyim?

hocam ordan alırsanız kazığın daniskasını yersiniz burdan alın:HyperX Cloud II 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Yeni ve eski versiyonları arasında yazılımsal olarak bir fark yok en ucuz ve güvenilir neredeyse oradan alın.

Yeni ve eski versiyonları arasında yazılımsal olarak bir fark yok en ucuz ve güvenilir neredeyse oradan alın.

Amazon'dan sipariş ediyoruz. Satıcı olarak 1.597 TL olan Amazon.com.tr satıcısını seçtik. Prime aboneliği ile beraber kargo bedava olacak. Diğer sitelere göre burası daha güvenilir diye düşünüyorum. Zira fareyi de aynı şekilde almıştım. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Cloud 2 elime geldi hocam. Gayet güzel bir kulaklık. Bana gelen kingston üretim olan. Gerek ses kalitesi gerek mikrofon kalitesi harika herkese tavsiye ederim. (tabiki 1300 1400tl fiyat bandında olursa eğer)
Kingston üretimde olanlar satıştan kalktı hocam. Kulaklığın sol ve sağ kulak bandına bakın. HP Inc yazısını göreceksiniz.

Bu arada hayırlı olsun.

Son düzenleme:
Kingston üretimde olanlar satıştan kalktı hocam. Kulaklığın sol ve sağ kulak bandına bakın. HP Inc yazısını göreceksiniz.

Bu arada hayırlı olsun.
Kingston yazıyor hocam.

Ama garantisi HP üzerine 😅

Dosya Ekleri

• IMG_20230228_124640.jpg
    IMG_20230228_124640.jpg
    277,3 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20230228_124648.jpg
    IMG_20230228_124648.jpg
    207,1 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı