1500 TL kulaklık önerisi

Lykoss

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bütçem en fazla 1500 TL. Öneri yaparken kulaklık mikrofonun dahili/harici (çıkarılabilir) olduğunu belirtirseniz çok sevinirim. Kulaklığı hem mobil hem bilgisayarda kullanacağım. Ekstra ses kartı almayı düşünmüyorum. Anakartım: Asus Prime H410m-a. Kablolu/kablosuz öneriler yapabilirsiniz.

@GalaxySal450

Arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Bütçem en fazla 1500 TL. Öneri yaparken kulaklık mikrofonun dahili/harici (çıkarılabilir) olduğunu belirtirseniz çok sevinirim. Kulaklığı hem mobil hem bilgisayarda kullanacağım. Ekstra ses kartı almayı düşünmüyorum. Anakartım: ASUS Prime H410M-A. Kablolu/kablosuz öneriler yapabilirsiniz.

@GalaxySal450

Lenovo LP6 tercih edebilirsin ses kalitesi idare eder fiyatına göre hem PC hem mobil için iyi bir kulaklık

Bütçem en fazla 1500 TL. Öneri yaparken kulaklık mikrofonun dahili/harici (çıkarılabilir) olduğunu belirtirseniz çok sevinirim. Kulaklığı hem mobil hem bilgisayarda kullanacağım. Ekstra ses kartı almayı düşünmüyorum. anakartım: ASUS Prime H410M-A. Kablolu/kablosuz öneriler yapabilirsiniz.

@GalaxySal450

SteelSeries Arctis 1 var mikrofonda çıkıyor bir bak istersen. Kablolusu senin istediğin fiyatlar civarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı