1500 TL Laptop Tavsiyesi

PrOoFfStRiKeR

Kilopat
Benim butcem basliktaki gibi 1500 TL. Laptopta i5 islemci olsun mumkunse 4. nesil. 8GB RAM olmali. 1600 MHz kabuldur. Ekran kartinin oyle aham saham bir sey olmasina gerek yok. Pek onemi olmaz benim icin ama ekran karti olsun ufak ohunlari kaldirabilsin 15inc olmasini da istiyorum cok ufek tefekte olmasin pcdepo sitesine baktim 700liraya i7 islemci, 840m ekran karti, 16GB RAM'li bir PC var. Ondan dolayi orasi olmasin. Bilindik bi siteden olsun. Link atarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim butcem basliktaki gibi 1500 TL. Laptopta i5 islemci olsun mumkunse 4. nesil. 8GB RAM olmali. 1600 MHz kabuldur. Ekran kartinin oyle aham saham bir sey olmasina gerek yok. Pek onemi olmaz benim icin ama ekran karti olsun ufak ohunlari kaldirabilsin 15inc olmasini da istiyorum cok ufek tefekte olmasin pcdepo sitesine baktim 700liraya i7 islemci, 840m ekran karti, 16GB RAM'li bir PC var. Ondan dolayi orasi olmasin. Bilindik bi siteden olsun. Link atarsanız sevinirim.
PCdeposu satışa kapalı oradaki fiyatlar doğru değil.
Fiyatı biraz daha artır bu fiyata istediğin özellikli bilgisayarı bulmak zor ama işlemci olarak, bu Notebook öneriyorum ucuzluk bakımından, artı olarak Windows işletimi yanında.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı