1500 TL Limitli Telefon Tavsiyesi

@ozgurcan112 GM5 ilk çıktığı zaman aklımdaydı hocam sonra sorunları okuyunca elemiştim, tekrar bakayım. Reeder p10 için olum görüşler var ancak 10s yeni çıkmış sanırım onun için biraz beklemekte fayda var gibi @Sarkasian windows mobile düşünmemiştim hiç gerçi ekran boyutu büyük hocam 5.5inç limit benim için :)

O halde Lumia 930'a bakabilirsiniz. Kamerası kaliteli olsun ve yıllar boyu dayansın diyorsanız Lumia telefonlar tam size göre.

Forumlarda belirtilen sorunlar ilk parti üretimlerde ciddi anlamda görünmüştü, fakat ikinci parti üretimler ile bu işi çözdüler.

Belirtmiş olduğum gibi aktif olarak GM 5 Plus kullanıyorum, sarjı 1 günü kesinlikle rahatlıkla çıkartıyor, ki bazen 2-3 saat telefonu elimden düşürmeden mesajlaştığım oluyor ( ekran parlıgı %20 seviyelerinde, fakat telefonun ekranı feci parlak, o kadar ki geceleri mavi ışık filtresi kullanmadan ekrana en düşük parlaklıkta olsa dahi bakamıyorum )

Önceki kullandığım telefonum yere düşerek kırıldığından dolayı GM 5 Plus'a çelik yelek gibi bir kılıf edindim, telefon ısınıyor mu ısınmıyor mu bu kılıf yüzünden pek anlayamıyorum ne yalan söyleyeyim, fakat önceden Note3'de kaliteli grafikli oyunlar oynadığımda ısınır ve performansı düşer, bana 10 dakika zevkli zevkli oyun oynatmazdı. GM 5 Plus'ı bazen zararlı oldugunu bilsemde sarja takılı olarak oyun oynuyorum, buna rağmen herhangi bir fps düşüşü olmuyor, keyifli bir şekilde oynuyorum oyunumu.

DH5, Dead Effect2, Dead Trigger2, Unkilled gibi oyunlardan bahsediyorum bu arada :)

Özetle 920TL'e çok güzel bir alternatif kendisi :)

Bu arada Temmuz ayı güncellemesinden sonra sarjı daha uzun gidiyor, ısınmada da ayarlamalar yapılmış fakat ben kılıf yüzünden hissetmiyorum zaten hiç :)

@ozgurcan112 Teşekkürler hocam deneyimlerini göz önünde bulunduracağım. Haftasonuna doğru bir mağazaya uğrayıp tavsiyelerde öne çıkan 2-3 ürünü denemeyi düşünüyorum.

Forumlarda belirtilen sorunlar ilk parti üretimlerde ciddi anlamda görünmüştü, fakat ikinci parti üretimler ile bu işi çözdüler.

Belirtmiş olduğum gibi aktif olarak GM 5 Plus kullanıyorum, sarjı 1 günü kesinlikle rahatlıkla çıkartıyor, ki bazen 2-3 saat telefonu elimden düşürmeden mesajlaştığım oluyor ( ekran parlıgı %20 seviyelerinde, fakat telefonun ekranı feci parlak, o kadar ki geceleri mavi ışık filtresi kullanmadan ekrana en düşük parlaklıkta olsa dahi bakamıyorum )

Önceki kullandığım telefonum yere düşerek kırıldığından dolayı GM 5 Plus'a çelik yelek gibi bir kılıf edindim, telefon ısınıyor mu ısınmıyor mu bu kılıf yüzünden pek anlayamıyorum ne yalan söyleyeyim, fakat önceden Note3'de kaliteli grafikli oyunlar oynadığımda ısınır ve performansı düşer, bana 10 dakika zevkli zevkli oyun oynatmazdı. GM 5 Plus'ı bazen zararlı oldugunu bilsemde sarja takılı olarak oyun oynuyorum, buna rağmen herhangi bir fps düşüşü olmuyor, keyifli bir şekilde oynuyorum oyunumu.

DH5, Dead Effect2, Dead Trigger2, Unkilled gibi oyunlardan bahsediyorum bu arada :)

Özetle 920TL'e çok güzel bir alternatif kendisi :)

Bu arada Temmuz ayı güncellemesinden sonra sarjı daha uzun gidiyor, ısınmada da ayarlamalar yapılmış fakat ben kılıf yüzünden hissetmiyorum zaten hiç :)

Özel mesaj üyelere kapalı olduğundan konuyu kirletmek gibi olacak, özür dilerim öncelikle konu sahibinden. Sizin kullandığınız kabın modeli veya varsa linkini alabilir miyim?

O fiyata iPhone 5S gelir ama ekran küçük olur. Eğer ekran büyük olsun diyorsanız XA Ultra. Sony güncelleme konusunda başarılı. Benim Xperia Z cihazımda Android 5.1.1 var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı