1500 TL M.2 SSD önerisi

Hasecchi

Femtopat
Daha fazla  
XPG SPECTRIX S40G 256 GB M.2 SSD kullanıyorum. Okuma hızı 70 Mbps civarlarına kadar düştü. İlk aldığımda 2000 Mbps hız görüyordum. Aradığım ürüne gelirsek:

512 GB 4000 okuma yazma hızlarında bir SSD arıyorum. Mümkünse 4-5 yıl hızları çok düşmesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
XPG SPECTRIX S40G 256 GB M.2 SSD kullanıyorum. Okuma hızı 70 Mbps civarlarına kadar düştü. İlk aldığımda 2000 Mbps hız görüyordum. Aradığım ürüne gelirsek:

512 GB 4000 okuma yazma hızlarında bir SSD arıyorum. Mümkünse 4-5 yıl hızları çok düşmesin.
Samsung 970 evo plus öneririm DRAM mevcut 5 yıl garantisi var diye biliyorum.

3500'lük Western Digital blue vardı 500 GB 850 TL uygun mudur sizin için?

Diğer seçenekler daha cazip geldi teşekkür ederim

Secure Erase yaparsan hızı biraz yükselir. 1500 TL bütçede 1 TB SSD'ler bulunabilir ama 500 GB istersen bu var.

1 TB ama uzun süreli kullanımda hız düşürebilir.

Sanırım Renegade olanı alacağım 4000 dememin sebebi PCI-e 3.0 anakartım olması üstünü zaten göremem yine de alırsam sorun olmaz sanırım.

Renegade olan model bundan daha iyi deniyor hem daha ucuz sizce?

Anakart slotumun PCI-e 3.0 olduğunu söylemeyi unutmuşum buna uygun daha ucuza bir ürün var mıdır?

Adata XPG SX8200 Pro 1TB modelini satın aldım araştırdıktan sonra bu modeli uygun gördüm geldikten sonra merak eden olursa soruları cevaplarım öneri sunan herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı