1500 TL Masaüstü Bilgisayar

Arkadaşlar ben pubg dediysem lafın gelişi dedim güzel bir şey olsun birçok oyunu oynayabilecek bir bilgisayar işte 1500 tl aşşağısı da olabilir 1500 tl barajım benim ama yani daha aşağısı da olabilir güzel performans veren bir şeyler mesela şuan ki bilgisayarımla csgo oynayamıyorum en azından csgo`da en yüksek ayarlarda 100 fps felan versin istiyorum kasmasın sise girince felan öyle bir şeyler ne kadar indirebilirsem bütçeyi o kadar iyi olur parası olan biri değilim o yüzden eğer 1000 tl`ye ne biliyim ya da daha aşşağısına,csgo`da en yüksek ayarlarda 100 fps felan verebilecek bir bilgisayar hatta 500 tl felan bile olur abartıyorum galiba ama bilgisayarın içindeki şeyler hakkında bir fikrim yok o yüzden size soruyorum fiyatı en aşşağı çekip csgo`yu en yüksek ayarlarda 100 fps`den daha yüksek bir fps veya siste kasmayacak şekilde ne kadar olur bütçe ve nasıl bir bilgisayar almam gerekir en aşşağısını verin lütfen ve fazla yazı yazdığım için kusura bakmayın bir şeyleri anlatmakta fazla iyi değilim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben pubg dediysem lafın gelişi dedim güzel bir şey olsun birçok oyunu oynayabilecek bir bilgisayar işte 1500 tl aşşağısı da olabilir 1500 tl barajım benim ama yani daha aşağısı da olabilir güzel performans veren bir şeyler mesela şuan ki bilgisayarımla csgo oynayamıyorum en azından csgo`da en yüksek ayarlarda 100 fps felan versin istiyorum kasmasın sise girince felan öyle bir şeyler ne kadar indirebilirsem bütçeyi o kadar iyi olur parası olan biri değilim o yüzden eğer 1000 tl`ye ne biliyim ya da daha aşşağısına csgo`da en yüksek ayarlarda 100 fps felan versin yeter
Bundan aşağısı da zor be kardeşim. Dediklerimi alabiliyor isen al. Alamıyorum diyorsan 100-200 TL için daha kötü bir şey alma. Harçlık biriktir.

A320m Anakart
Amd Ryzen 2200g İşlemci
2x4 GB Ram
240 GB veya 120 gb bütçene göre SSD
Bunları en ucuz nerdeyse ordan alabilirsin.

Anakart ve işlemci olarak bunu öneririm. En iyi fiyat burda; AMD Ryzen ™ 3 2200G 3.5GHz İşlemci + ASRock A320M-HDV R4.0 Anakart

Ram olarak ise Sinerjiden alabilirsin en ucuz 4 GB DDR4 ramler orada. Bunlardan dilediğini alabilirsin;

Son olarak ise SSD olarak bunları öneririm. Technopatta Adata SSD lerde bazı sıkıntılar çıktığı için diğer markalardanda önerdim tabi Adata SSD ler sıkıntılı diyemiyorum. Teknoloji birazda şans işi alabilirsin yani. Alttakilerden ise bütçe aşmaz ise 240 GB olanı alabilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki sisteme bak ama ekran kartını gtx 1050 yerine aliekspressden gtx 960 al oda 400tl civarı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki sisteme bak ama ekran kartını gtx 1050 yerine aliekspressden gtx 960 al oda 400tl civarı.
AliExpressden vergiyle en az 600-700 TL'ye gelir o 400 TL'lik gtx 960 ki artık vergiye tabi olmama gibi bir durum söz konusu değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı