1500 TL mekanik klavye önerisi

GökUzay

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar arkadaşlar, Custom almak için yeterli vaktim yok, gidip elden alabileceğim 1500-1750 TL civarına kaliteli fiyat performans mekanik klavye önerebilir misiniz? Teşekkür ederim.

XPG Summoner ama driverları vs çok sorunlu olduğunu duydum çok soruyan yaşayan varmış veya HP Omen encoder.

Selam arkadaşlar, Custom almak için yeterli vaktim yok, gidip elden alabileceğim 1500-1750 TL civarına kaliteli fiyat performans mekanik klavye önerebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Biraz çıkabilirseniz gerçekten sağlam bir klavye ve çok öneriliyor.

XPG Summoner ama driverları vs çok sorunlu olduğunu duydum çok soruyan yaşayan varmış veya HP Omen encoder.

XPG Summoner almayı düsünüyorum, driver yüklemesem harici bir sorun cıkarır mı? YouTube Shorts videosunda tuş basmama sorunu paylaşmıştı biri onu gördüm Cherry MX Switch'lerin basmama sorunu yapması bir tık garibime geldi acaba driver'dan dolayımı çıkmıştır sorun?

XPG Summoner almayı düsünüyorum, driver yüklemesem harici bir sorun cıkarır mı? YouTube Shorts videosunda tuş basmama sorunu paylaşmıştı biri onu gördüm Cherry MX Switch'lerin basmama sorunu yapması bir tık garibime geldi acaba Driver'dan dolayımı çıkmıştır sorun?

Hayır Cherry MX'ler o kadar kaliteli değil.

Geri
Yukarı