1500 TL Mekanik klavye ve mouse önerisi

Hocam peki başka önerdiğiniz Güzel sağlam bu birkaç yıl gider dediğiniz mouse ve klavye var mı?

Hocam bunu beğendim ama küçük olduğu için tercih etmedim. Yoksa cidden bu iyi gözüküyor.

Hocam önericeniz bişey varmı.
benim alet bu gamepower warlock fena değil tuşlar yumuşak çok seste yapmıyor fazla yerde kaplamıyor bir araştır istersen standartda logitek ne alırsan sağlam zaten

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2023-09-10 saat 15.11.43.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-09-10 saat 15.11.43.jpg
    161,3 KB · Görüntüleme: 26
VOOKA Trol Simug Mekanik Mavi Switch V5 Işıklı Oyuncu Türkçe Q Klavye 1.5 M Kablo Windows Macbook Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Hocam aklımda şu var, hem ucuz hem de güzel gözüküyor, mouse içinde güzel bir şey alabilirim.

Hocam vallahi onu alırsam mouse alamam.

Aga sen sadece görüntüye bakıyorsun vookanın Switch'lerinin markası bile yok çok uzun dayanmaz bu almışken bilindik swithli düzgün bir şey bakın.

Pazarama böyle bir şey var 50000000 basım ömrü var Altec markası kötü bir marka değil tercih edebilirisn mouse olaraktahttps://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-asus-tuf-m3-aura-optik-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,570594659.html bunu alabilirin.

Buradaki ürünleri alın geçin. Neresi güzel değil ayrıca. O sizin beğendiğiniz Gamepower Warlock rezalet ötesi kötü klavye. Switch'leri 1 aya kalmaz sorunlarıyla yüzleşirsiniz. HP Omen encoder ise Cherry MX red Switch'lere sahip. En tepe modellerin bir düşüğü denilebilir.

Aga sen sadece görüntüye bakıyorsun vookanın Switch'lerinin markası bile yok çok uzun dayanmaz bu almışken bilindik swithli düzgün bir şey bakın.

Hocam bende diyorum ki almışken sağlamanın alalım.

Buradaki ürünleri alın geçin. Neresi güzel değil ayrıca. O sizin beğendiğiniz Gamepower Warlock rezalet ötesi kötü klavye. Switch'leri 1 aya kalmaz sorunlarıyla yüzleşirsiniz. HP Omen encoder ise Cherry MX red Switch'lere sahip. En tepe modellerin bir düşüğü denilebilir.
Hocam şu nasıl? Bunu alınır mı?

Pazarama böyle bir şey var 50000000 basım ömrü var Altec markası kötü bir marka değil tercih edebilirisn mouse olaraktahttps://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-asus-tuf-m3-aura-optik-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,570594659.html bunu alabilirin.

Hocam hatta mouse olarak 3 4 yıl gidecek Razer DeathAdder Essential Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe alabilrisinz tam 1500 oluyor.

Hocam şu nasıl? Bunu alınır.

Pazarama linkine basarsanız o klavyeyi gösterir yanıada bir tane Razer DeathAdder Essential çak 3 -4 yıl götürür diye düşünüyorum.

Hocam şu nasıl? Bunu alınır mı?

Omen'i de alabilirsiniz ondanda Cherry MX var en kaliteli markalardandır.

Hocam Altec çok kötü hatta bayağı kötü ben şu modeli kullandım 1 ay olmadan bozuldu Allah'tan garantisi iyiydi değişim yaptılar aldığım fiyatta zamlanmıştı aldığım fiyata sattım güzel aksiyonluydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı