1500 TL Monitör Dahil Sistem Toplama

Hızlı cevaplar için teşekkür ederim.
İyi akşamlar abilerim , kardeşlerim.

Bu arada ben yeni alacağım bilgisayar da ;
GTA San Andreas ,
Minecraft (grafik modları ile birlikte)
Ve CS 1.6 gibi hafif oyunlar.

Neden diye sorar iseniz , bu oyunlar beni en çok saran oyunlardır.
GT 1030 bu oyunlar için çok güçlü APU tercih edebilirsin ya da R7 260.

Ben de bu bütçede sistem toplamak istiyorum.internette araştırdım GT 1030 oyun performanslarında daha iyi gibi.Ekran kartı 1030 olsa sistem sıkıntı çıkarır mı? Bir de monitör öneriniz var mı? 300-600 TL arası.

Ben de bu bütçede sistem toplamak istiyorum.internette araştırdım GT 1030 oyun performanslarında daha iyi gibi.Ekran kartı 1030 olsa sistem sıkıntı çıkarır mı? Bir de monitör öneriniz var mı? 300-600 TL arası.
Hocam ekran kartı 1050-Ti yap Asus Expedition GeForce GTX 1050 OC 2G Ekran Kartı Ekran Kartı bayağı performans yüksekliği yaşarsın kesinlikle eğer ilerde upgrade ederim şimdi monitör öner diyorsanız buyrun. BenQ GW2270H 21.5" 5ms (Analog+2xHDMI) Full HD VA Monitör Fiyatı

Başka bir konu açarsanız sevinirim.
Konuyu çarptırıyorsunuz.

Hocam ekran kartı 1050-Ti yap Asus Expedition GeForce GTX 1050 OC 2G Ekran Kartı Ekran Kartı bayağı performans yüksekliği yaşarsın kesinlikle eğer ilerde upgrade ederim şimdi monitör öner diyorsanız buyrun. BenQ GW2270H 21.5" 5ms (Analog+2xHDMI) Full HD VA Monitör Fiyatı
GTX 1050 linki koymuşsunuz.
Kardeş GT 1030 vs GTX 1050 Karşılaştırılmasına bakın.

Tamam kardeşlerim . İkinci el hemen bir bilgisayar topluyorum. Eleştiri yapabilirsiniz.

Konuyu çarptırıyorsunuz.

Tamam kardeşlerim . İkinci el hemen bir bilgisayar topluyorum. Eleştiri yapabilirsiniz.

Buyrun.

PENTIUM G4560 MEŞHUR SİSTEM OYUNCULARA ÖZEL ACİLLLLLL - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 451255924

Konuyu çarptırıyorsunuz.

Buyrun.

PENTIUM G4560 MEŞHUR SİSTEM OYUNCULARA ÖZEL ACİLLLLLL - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 451255924
Tamam alabilirsiniz yanına 1050-Ti alın derken ya 1050 ya da 1050 Ti demek istedim.

@Yuuji ye bu konuda katılıyorum. GT 1030 uzun ömürlü bir kart değil. Hafif oyunlar oynayacağım diyorsun. Ama yine de benim önerim GTX 1050. Hem istediğin oyunları yüksek FPS'ler de oynarsın hem de şuan piyasadaki çoğu oyunu orta-yüksek ayarlarda oynayabilirsin.
Tamam anlaşıldı. Bütçe arttırılacak.

Hepinize teşekkür ederim bir de şu şeyleri nasıl yapıyorsunuz?

Sistem özellikleri filan yazıyor onu yapmak işte ?

Tamam anlaşıldı. Bütçe arttırılacak.

Hepinize teşekkür ederim bir de şu şeyleri nasıl yapıyorsunuz?

Sistem özellikleri filan yazıyor onu yapmak işte ?
Biraz sistem bilgisi topladıktan sonra sepetten kopyalayıp size gönderiyoruz. Bütçenizi söyleyin toplayım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı