1500 TL monitör tavsiyesi

1.'yı önerebilirim.

1623932547419.png

Aslında ben linklerdeki ürünleri kıyaslamak için açtım konuyu. Forum kuralları gereği başkasının konusunda kıyaslama yapmam mümkün olmadığı için. Ancak yine de 1500 liraya bunlardan daha iyi öneri varsa da önerebilir diye belirttim.
İncehesap, itopya gibi alışveriş şirketleri indirim yapıyor bazı günler. Onları takip edip indirimde alacağın 1500 TL lik monitörler bu gönderdiklerinden daha iyi olacaktır.

Bundan mı bahsediyorsun? 3 tane serisi var çünkü TUF serisinin linkteki bu attıklarımdan çok daha iyi diyorsan bütçeyi biraz arttırmaya çalışırım.
Evet bu güzel sanırım. Bende Vg259qr modelini kullanıyorum. Çok memnunum. YouTube'dan inceleyebilirsin linkini attığın monitörü.
Bu attığınız linkteki monitörün paneli VA. IPS öneririm ama panele fazla takılmıyorsan VA panelde alabilirsin.
ASUS TUF VG249Q 23.8" 144Hz 1ms (HDMI+Analog+Display) FreeSync Full HD IPS Monitör Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL Linkini attığım monitörden memnun kalan çok kişi var, indirimde yakalarsan 1500-1600 TL arası gelir. Zamanın varsa sabret derim. Başka ürünlerde indirime gelebilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı