1500 TL Monitör tavsiyesi

xOrthuZzz-

Hectopat
1- ASUS VG248QE -1550 TL
2- VİEWSONİC XG2401 -1500TL
3- AOC G2460PF -1500TL

Hepsi 144Hz 1ms
Merhaba. Biraz araştırma yaptım ve ViewSonic renk olarak daha iyi dediler. Daha sonra bazı kullanıcılar ekran çamur gibi dedikleri için soğudum. Monitör işinden fazla anlamıyorum. Bir de bu ghosting ve input lag sıkıntısı var. Fazla araştırınca işin çivisi çıkıyor. Bilen bir arkadaşdan yardım almak istedim. 144Hz olmasına rağmen monitörlerde ghosting oluyormuş response time ayarı en hızlıda iken. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- ASUS VG248QE -1550 TL
2- VİEWSONİC XG2401 -1500TL
3- AOC G2460PF -1500TL

Hepsi 144Hz 1ms
Merhaba. Biraz araştırma yaptım ve ViewSonic renk olarak daha iyi dediler. Daha sonra bazı kullanıcılar ekran çamur gibi dedikleri için soğudum. Monitör işinden fazla anlamıyorum. Bir de bu ghosting ve input lag sıkıntısı var. Fazla araştırınca işin çivisi çıkıyor. Bilen bir arkadaşdan yardım almak istedim. 144Hz olmasına rağmen monitörlerde ghosting oluyormuş response time ayarı en hızlıda iken. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.
MSI optix mag241c öneririm

birde 1ms GTG ve 1ms MBRT süreleri var.Bakdığım çoğu monitör GTG cinsinden 1ms. Sanırsam 1ms GTG olan monitörün MBRT ms değeri yüksek olabiliyormuş. Bu yüzden 1ms MBRT monitör almak daha mantıklı değil mi ? hz ,ms,ghosting,input lag değerleri benim için çok önemli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı