1500 TL Oyun Sistemi

SON MOHIKAN

Hectopat
Daha fazla  
Evet dostlar yarın inşallah 1500 TL'ye bir oyun sistemi toplamayı düşünüyorum. Sistemi APU istemiyorum. Bütçe düşük olsa da yardımcı olursanız sevinirim monitör dahil değildir. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci el almak istemiyorum şöyle bir sistem topladım hdd olarak eski bilgisayarım dakini kullanacağım. Amd'nin Zen serisini beklemeli miyim fiyatları hakkın da bilgim yok.

Dosya Ekleri

• sistem.png
    sistem.png
    32,7 KB · Görüntüleme: 201
MSI B150M BAZOOKA Intel B150 Soket 1151 DDR4 2133MHz USB3.1 Anakart
Kingston DDR4 8GB Hyperx Savage 2133MHz Ram
Corsair 650W 80+ VS650 ATX Güç Kaynağı
Dark Aqua Force W120 Çift Fanlı Intel 775/115X/1366, Amd Am2/Am3/Fm1/Fm2 Uyumlu Sıvı Soğutma Sistemi

Ürünleri aktif olarak kullanmaktayım. Genel ve kronik hiçbir sorun yaşamadım. Sistemi yükselteceğim için satıyorum.

fiyat 750 tl

Kardeşim ya 2.el al yada şimdilik ekran kartsız en aşşa i5 6400 ile sistem topla. Çünkü bu zamandan sonra çift çekirdek işlemci :( yarın öbürgün canın sıkılıcak değiştirmek istiyceksin. Apu sistemde tatmin etmiycektir ya paranı biriktir yada ekran kartsız al sonra ekran kartı ekle.

Topladığın sistem baya güzel yalnız birkaç sene içerisinde işlemcini en az i5 7500 ile değiştirmen gerekecektir çünkü 2 çekirdekli işlemciler günümüz oyunları için yeterli değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı