1500 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1500 TL

Notally

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem aşağı yukarı bu kadar kulaklıkta aradığım özellikler rahatlık, ses ve mikrofon kalitesi ve kesinlikle değiştirilebilir kulak yastığı olması. Bağlantı biçimi USB olursa daha iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.

Bütçem aşağı yukarı bu kadar kulaklıkta aradığım özellikler rahatlık, ses ve mikrofon kalitesi ve kesinlikle değiştirilebilir kulak yastığı olması. Bağlantı biçimi USB olursa daha iyi olur. Önerilerinizi bekliyorum.
USB ses kartlı, kulak yastığı çıkarılabilir olan, ses ve mikrofon kalitesi olan işte o kulaklık!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim videomdur.

USB ses kartlı, kulak yastığı çıkarılabilir olan, ses ve mikrofon kalitesi olan işte o kulaklık!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim videomdur.

Hocam yeni versiyonmu çıkmış Cloud 2'nin. ???

Daha ucuzu var başka sitede.

Hocam yeni versiyonmu çıkmış Cloud 2'nin. ???
Bir süreden sonra yenilenmeye başladı. Eski versiyonunda kulaklığın sağ kısmında hiç bir şey yazmazken, yeni versiyon da HP Inc yazıyor. Yani evet yenilenmiş veriyonu çıktı. Şu an internette de satılıyor. Reddit kullanıcıları bad felan demiş, ama hiçte öyle değil.
Screenshot_101.png

Bir süreden sonra yenilenmeye başladı. Eski versiyonunda kulaklığın sağ kısmında hiç bir şey yazmazken, yeni versiyon da HP Inc yazıyor. Yani evet yenilenmiş veriyonu çıktı. Şu an internette de satılıyor. Reddit kullanıcıları bad felan demiş, ama hiçte öyle değil.Eki Görüntüle 1679663
Bunun hakkında video izledim. Arkadaşlar yazılımsal olarak hiçbir fark yok haberiniz olsun. Sadece bir kaç dekor değişikliği fakat bu kulaklığın ses kartında dip ses sorunu olabiliyor. Eğer anakartınızın ses kartı iyiyse Cloud Alpha alın.

Bunun hakkında video izledim. Arkadaşlar yazılımsal olarak hiçbir fark yok haberiniz olsun. Sadece bir kaç dekor değişikliği fakat bu kulaklığın ses kartında dip ses sorunu olabiliyor. Eğer anakartınızın ses kartı iyiyse Alpha Cloud S alın.
Bende öyle bir sorun yok. 2 gün önce aldım, youtube videom da mikrofon testi yaptım. Bassları çok iyi veriyor, efsane.

Razer BlackShark V2 X
Değiştirilebilir kulaklık pedi demiş hocam. V2 X pedleri piyasada bulunmamakta.

Bende öyle bir sorun yok. 2 gün önce aldım, YouTube videom da mikrofon testi yaptım. Bassları çok iyi veriyor, efsane.

Şimdi fark etmezsiniz tabii :). Bende de öyle oldu çünkü. 2 hafta falan bekleyin dip sesi hissedersiniz. Beni rahatsız etmediği için kullanıyorum.

Şimdi fark etmezsiniz tabii :). Bende de öyle oldu çünkü. 2 hafta falan bekleyin dip sesi hissedersiniz. Beni rahatsız etmediği için kullanıyorum.
Bakalım hocam. 1-2 hafta daha bekliyeyim, uzun kullanma testini sunacağım. Dip ses çok az ve duyulmayacak kadar derinden geliyorsa, bunda bir sıkıntı görememekteyim.

Kişiden kişiye rahatsız edebilir. Fakat ben şuan dipses sorunu kulaklıkta göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı