1500 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
1500 TL
Bakalım hocam. 1-2 hafta daha bekliyeyim, uzun kullanma testini sunacağım. Dip ses çok az ve duyulmayacak kadar derinden geliyorsa, bunda bir sıkıntı görememekteyim.

Kişiden kişiye rahatsız edebilir. Fakat ben şu an dip ses sorunu kulaklıkta göremedim.

Dip ses sorununu anca bu modelde odaklanırsanız hissederseniz. Ben oyuna daldığım için hissetmiyorum o yüzden pek de sorun teşkil etmiyor.

Dip ses sorununu anca bu modelde odaklanırsanız hissederseniz. Ben oyuna daldığım için hissetmiyorum o yüzden pek de sorun teşkil etmiyor.
Ben müzik dinliyorum. Şu anda dinliyorum odaklanıyorum, hissedemiyorum.
Screenshot_105.png

Bu alınır mı? Cloud 2 mi daha iyi bu mu?
Corsair Void RGB Elite, ses kartsız bir modeldir. Eğer bütçeniz Cloud II'ye yetiyorsa Cloud II'de tercih edebilirsiniz. Eğer anakartınızın ses yongası iyiyse, Corsair Void RGB Elite tercih edebilirsiniz. FPS oyunları ve müzik için Cloud II tercihimdir.

Önceki mesajımda da belirttim aldığınız ilk günde oluşan bir sorun değil bu. 2 hafta falan kullanmanız lazım.

FPS oyunları oynuyorsanız Cloud 2. Hikayeli oyunlar ise Corsair.
Uzun kullanım testini yayınlayacağım hocam.

Bu alınır mı? Cloud 2 mi daha iyi bu mu?

Yeni Cloud 2 daha iyi hocam şu an 7.1i düzelmiş fiyatı da aynı neredeyse. Sesi daha iyi kesiyor Cloud 2 dışarıdan ses de vermiyor. Bunu 1 gün önce söyleseniz Void derdim ama şu an Cloud 2 hatta şu an sipariş verdim bende alacağım.

Cloud 2 alarak daha iyi yapmışsınız. O anakart için Alpha önermem pek.

Alpha eskiden daha iyiydi Alpha'da 7.1 yok diye biliyorum. Millet zaten Cloud 2'yi stereo için alıyordu. Ama şu an net Cloud 2 daha iyi her türlü. he Alphanın streosu daha kaliteli evet. ama 7.1 varken stereo... yani tercih edilmez bence.

Geri
Yukarı