1500 TL Sistem Tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jelas

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba şu sitemi 1500 TL'e ikinci el olarak elden alacağım.

• AMD FX-6300 6-Core Black Edition
  • Asus M5A97 LE R2.0 Amd 970 2133MHz(OC) DDR3 Soket AM3+ ATX Anakart
  • Asus R9 280 DirectCU II TOP 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı
  • Kingston HyperX Savage 8GB (2x4GB) 1866MHz DDR3 CL9
  • WD 1 TB 7200RPM SATA3 64MB BLUE WD10EZEX
  • Cooler master 650W
  • Cooler Master Storm Devastator - LED Gaming Keyboard and Mouse Combo Bundle (Blue Edition) Mouse Klavye seti
  • Cooler Master HAF 912 - Mid Tower

İşlemci ve kasayı yurt dışından almış yani garantisi yok diyebilirim.
Diğer parçaların hepsinin 1 yıl daha garantisi varmış.
Sizce 1500 TL vermeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Değer. İşlemciye iyi bir soğutucu alıp O.C edebilirsin.

Sıfır fiyatıyla 2500-3000 TL civarı bir fiyata sahip, bence fazlasıyla değer.

Yani alınabilir uygun fiyat diyebiliriz pazarlık yapıp aşağı çekip SSD alabilirsin.

Arkadaşlar birşey sorcaktım technopatın yaptığın 1500tl ye oyun bilgisayarı toplama videosunu izledim onu toplıycam ama ben bu sistemi ileride update etmek istiyorum bana 4 slotlu ona benzer bir anakart önerir misiniz

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben 1500 tl ye bir sistem topladım benim gözüme hoşgeldi iyi bir bütceyle GTA V + CSGO kaldırır mı?

Dosya Ekleri

• tec.png
    tec.png
    51,6 KB · Görüntüleme: 201
Arkadaşlar ben 1500 tl ye bir sistem topladım benim gözüme hoşgeldi iyi bir bütceyle GTA V + CSGO kaldırırmı
Sistem istediğin oyunları kaldırır, ama SSD almana gerek yok düşük bütçe için ayrıca kasa iyi değil, Frisby ve Everest markaları iyi değiller. Önerdiğim resimdeki sistemi alırsan istediğin her oyunu açarsın ve APU'dan kat kat güçlü olur. Bütçeni 20 TL aşıyor fakat performans olarak değerlendirirsek çok çok iyi bir sistem.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    33,6 KB · Görüntüleme: 288
Sistem istediğin oyunları kaldırır, ama SSD almana gerek yok düşük bütçe için ayrıca kasa iyi değil, Frisby ve Everest markaları iyi değiller. Önerdiğim resimdeki sistemi alırsan istediğin her oyunu açarsın ve APU'dan kat kat güçlü olur. Bütçeni 20 TL aşıyor fakat performans olarak değerlendirirsek çok çok iyi bir sistem.
Anlıyorum bana yardım etmek istiyorsunuz ama ben apuyu tercih ediyorum. 1500 tl nin altında bir sistem olmasını istiyorum bana önerdiğiniz bir kasa var mı ? Teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı