1500 TL sistem toplama

Baristagrammm

Centipat
Daha fazla  
Değerli arkadaşlar bütçem çok az gerçekten gönül ister parayı verip alalım ama imkansız gibi kaç aydır PC arıyorum sadece Valorant oynamak için bir sistem öneriniz var mı? Varsa ben zaten 2. el toplayacağım tek tek bulup zaten hepsini birden alamam. İlginize çok teşekkür ederim umarım herkes istediği PC toplar bir gün.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkinci nesil i7.
İkinci el GT1030
İkinci el 120 GB SS.
4+4 ikinci el DDR3 RAM.
Bozma eski LGA destekli ASUS kasa ve anakart bulursun.
Nagas Power Supply vardır uyguna.

Bu tarz bir şey çıkabilir belki. Ne kadar Kayserilisin?

Kasa kolay da ekran kartı biraz sıkıntı. LGA1155 sistem toplanacak 8GB RAM + i5 2400 + Dandik kasa + Tx PSU falan.

Dediğim gibi ekran kartını baya araman gerekiyor Letgo Sahibinden civardaki bilgisayarcılardan. En kötü HD5770, HD6850 falan lazım.
Çok teşekkür ederim yemin ederim burda kendime geldim bir umut ışığı doğdu resmen bu parçaları araştırmaya koyulacağım gerçekten ne kadar çok teşekkür etsem az olur iyiki varsınız tuttuğunuz altın olsun.
İkinci nesil i7.
İkinci el GT1030
İkinci el 120 GB SS.
4+4 ikinci el DDR3 RAM.

Kayserili değilim bütçem yok aslında ama gerçekten çok teşekkür ederim bu şekilde ben parçaları bulurum ve toplarım diye düşünüyorum çünkü benim için sadece parça isimlerini bilmiyorum bu büyük sıkıntıydı arar bulurum ben çok sevindim yemin ederim tuttuğunuz altın olsun
Çok teşekkür ederim yemin ederim burda kendime geldim bir umut ışığı doğdu resmen bu parçaları araştırmaya koyulacağım gerçekten ne kadar çok teşekkür etsem az olur iyiki varsınız tuttuğunuz altın olsun.

Kayserili değilim bütçem yok aslında ama gerçekten çok teşekkür ederim bu şekilde ben parçaları bulurum ve toplarım diye düşünüyorum çünkü benim için sadece parça isimlerini bilmiyorum bu büyük sıkıntıydı arar bulurum ben çok sevindim yemin ederim tuttuğunuz altın olsun
H61 Pegatron anakart.
2x4 GB RAM
128 SSD
1GB 256 bit GTS
İ5 2400 2. Nesil
Bu sistem Valorant açar mı? Kaç FPS alırım sizce. Şimdiden çok teşekkür ederim
İkinci nesil i7.
İkinci el GT1030
İkinci el 120 GB SS.
4+4 ikinci el DDR3 RAM.

H61 Pegatron anakart.
2x4 GB RAM
128 SSD
1GB 256 bit GTS
İ5 2400 2. Nesil
Bu sistem Valorant açar mı? Kaç FPS alırım sizce. Şimdiden çok teşekkür ederim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı