1500 TL SSD önerisi

Bir sorunu yok hocam.

1672676031497.png

Hocam bu 2 ne oluyor acaba çok fazla kulanıyor sistemi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ve bu videodaki PC sıfırlama videosu işimi görür mü hocam.

Eki Görüntüle 1621078

Hocam bu 2 ne oluyor acaba çok fazla kulanıyor sistemi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
ve bu videodaki PC sıfırlama videosu işimi görür mü hocam.

Bu videolarda çözümü var gibi duruyor:

@messinicocugu hocam bir de rica etsem normal SATA önerebilir misiniz 1.2K maksimum hocam M.2 aldım bir de SATA layım diyorum oyun oynucağaım ama bütçenin altıdna olursa iyi olur ama değer ise daha bütçemi yükselte bilriim 3 ated yine önerebilirimisiz M.2 SSD de önerdiğinz gibi.

@messinicocugu hocam bir de rica etsem normal SATA önerebilir misiniz 1.2K maksimum hocam M.2 aldım bir de SATA layım diyorum oyun oynucağaım ama bütçenin altıdna olursa iyi olur ama değer ise daha bütçemi yükselte bilriim 3 ated yine önerebilirimisiz M.2 SSD de önerdiğinz gibi.

SATA SSD'de çok bir seçenek yok buna bakabilirsin:

SATA SSD'de çok bir seçenek yok buna bakabilirsin:

Pny 960 GB CS900 SSD7CS900-960-PB 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bununla arasındaki fark ne hocam. Ve hocam hızı yeterli mi az gibi geldide gözüme.

Yeni konular

Geri
Yukarı