1500 TL Technopat Sisteminde AMD A10 7890K Kullanmak

Drloopus

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir konu. hakkında bilgi almak istiyorum. 1500 TL'lik PC toplama rehberindeki PC'yi topluyorum. Sadece işlemci kaldı, AMD A10 7890K'yı kullansam uyumlu mudur? DDR3 destekler mi? Ve AMD A10 7890K ne zaman piyasaya sürülecek bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
konu güncel
aynı sorular benimde aklımda bende 7890 k takmayı düşünüyorum hem soğutucusu çok daha iyi hemde turbo ile 4.3 Ghz e kadar çıkabiliyor.
aklımdaki soru msi a68 hm e33 v2 anakartına uygunmudur

konu güncel
aynı sorular benimde aklımda bende 7890 k takmayı düşünüyorum hem soğutucusu çok daha iyi hemde turbo ile 4.3 Ghz e kadar çıkabiliyor.
aklımdaki soru msi a68 hm e33 v2 anakartına uygunmudur
aldım ürünü çalıştırdım sıkıntı yok on numara çalışıyor tavsiye ediyorum

Hocam merhaba, sistem nasıl acaba öneriyor musunuz? çünkü ben de internetten bunu sipariş etmek istiyorum lakin oyunlardaki fps durumunu merak ediyorum. ilerde para oldukça ya da lazım oldukça bi ekran kartı ilavesi yaparak bilgisayarı daha uzun süre kullanmak gibi bir planım var. Tereddüt ettiğim nokta bu pc oyunlarda düzgün fps'ler veriyor mu? (örneğin rainbow six siege, bf4 gibi grafik özellikleri yüksek oyunlar)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı