1500 TL telefon önerisi

Shadewrox

Hectopat
Merhaba, sadece WhatsApp ve Facebook dışında bir iş olmayan, bataryası uzun giden bir telefon önerisine ihtiyacım var.
Samsung bakayım dedim, A01-A02 modelleri var. Onlar da özellik olarak çok geri kalmış, 1 GB RAM vs. var. O kadar da kötü olmasın. Facebook'ta gezerken biraz donmadan gezsin çünkü. O yüzden şu modellere baktım. Sizce alınır mı, ne önerirsiniz?

Reeder P13 Blue Max ( bu modelde typce şarj girişi var)
General Mobile G21.
Oppo Realme C21.

Merhaba, sadece WhatsApp ve Facebook dışında bir iş olmayan, bataryası uzun giden bir telefon önerisine ihtiyacım var.
Samsung bakayım dedim, A01-A02 modelleri var. Onlar da özellik olarak çok geri kalmış, 1 GB RAM vs. var. O kadar da kötü olmasın. Facebook'ta gezerken biraz donmadan gezsin çünkü. O yüzden şu modellere baktım. Sizce alınır mı, ne önerirsiniz?

General Mobile g21.
Oppo Realme C21.

Oppo Realme C21'i öneririm hocam güzel bir telefon 4 GB RAM rahatlıkla işinizi görür diye düşünüyorum zaten kamerasıda o kadar kötü değil benim önerim Oppo Realme C21 yönünde ama General Mobile G21 de işinizi görebilecek telefonlar arasında yer alır.

General Mobile g21.
Oppo Realme C21.

Oukitel C21 öneririm hocam.

Realme C21 modelide olur fakat oukitel daha iyi.

Ayrıca Reeder markasından uzak durun.

Geri
Yukarı