Pil ömrü olarak Lenovo P2 çok iyidir. Ama performans olarak SD 625 kullanıyor. Güç tüketimi az olan orta karar bir işlemci. X Compact modelinde hem SD 650 hem de HD ekran bulunduğu için hem performansı hem de pil gücü baya iyi. Ama onun da tasarımı pek güzel değil. Lenovo P2'de alabilirsiniz rahatlıkla. O da güzel cihazdır.

Lenovo P2 günümüzde tercih edilebilecek telefonlar arasında pil ömrü açısından en iyi birkaç modelden biridir. Zenfone 3 modelinden çok daha iyidir pil olarak.

X Compact' a baktım tasarımı hoşuma gitti. Performans olarak P2'ye yakın mıdır ?

X Compact' a baktım tasarımı hoşuma gitti. Performans olarak P2'ye yakın mıdır ?

Ek olarak P2'den daha çok hoşuma gitti. Tasarım yönünden.

Son düzenleyen: Moderatör:
X Compact modelinin performansı P2 modelinden çok daha iyidir. O zaman direkt X Compact alın. Pil ve donanım bakımından gerçekten güçlü bir cihazdır.

İthalatçı garanti sizin için sorun olmazsa Mi5S de düşünülebilir. Şarj süresi hiç fena değil. Bir amiral gemisinden geri kalır bir yanı olduğu pek de söylenemez. SD835 ve Adreno 540 dışında aman aman farklar yok. 6GB ile 4GB arasındaki fark ne kadardır onu da pek bilmiyorum aslında ama fiyat göz önüne alınınca çok iyi bir seçenek oluyor. Kamerası hakkında konuşmaya gerek yok. 12MP IMX378. Çok iyi fotoğraflar çekiyor. Şarjı ise bir günü çıkarmaya gayet yeterli. Bir arkadaşım Mi5S kullanıcısı. Ekran süresi olarak 6-7 saat alabiliyor. Performansı ise dediğim gibi bir amiral gemisi ile gayet yakın. Parmak izi okuyucusu tahminimce bazı amiral gemilerinden daha iyi.
Eğer beğendiyseniz X Compact.

İthalatçı garanti sizin için sorun olmazsa Mi5S de düşünülebilir. Şarj süresi hiç fena değil. Bir amiral gemisinden geri kalır bir yanı olduğu pek de söylenemez. SD835 ve Adreno 540 dışında aman aman farklar yok. 6GB ile 4GB arasındaki fark ne kadardır onu da pek bilmiyorum aslında ama fiyat göz önüne alınınca çok iyi bir seçenek oluyor. Kamerası hakkında konuşmaya gerek yok. 12MP IMX378. Çok iyi fotoğraflar çekiyor. Şarjı ise bir günü çıkarmaya gayet yeterli. Bir arkadaşım Mi5S kullanıcısı. Ekran süresi olarak 6-7 saat alabiliyor. Performansı ise dediğim gibi bir amiral gemisi ile gayet yakın. Parmak izi okuyucusu tahminimce bazı amiral gemilerinden daha iyi.
Eğer beğendiyseniz X Compact.

Teşekkür ederim, Mİ 5S' i düşünüyordum fakat ''telefonda sorun çıkar mı'' diye kararsız kalmıştım.

Kesinlikle MI5S al, ben kullanıyorum süper telefon.

Teşekkür ederim görüşünüz için telefonun size göre artı ve eksi yönlerini yazabilir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı