1500 tl Telefon Tavsiyesi

• Konuyu başlatan No.1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

No.1

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Geçen yaz xperia z2 veya z3c almaya karar vermiştim ancak bazı aksilikler yüzünden alamadım ama şimdi telefon almayı düşünüyorum ama kafam cidden çok karışık.

Aradağım özellikler :

Özellikle kamerası iyi olacak ve iyi bir oyun performansı sağlayacak bir cihaz arıyorum.

-Arka kamera iyi olmalı ön kamera normal olsa da sorun olmaz hani selfie telefonlarına falan gerek yok.
-Çok oyun oynadığım için hem donanım hem hafıza olarak sıkıntı yaşatmamalı.
1. Hafıza olarak en azından bir 16gb ve micro sd girişi gerekiyor.
2.Donanımsal olarak ise en azından bir 3gb ram ve iyi gpu ve cpu gerek.

Şu anda aklımda;

LG g3: Kronik sorunları var dedikleri için pek olumlu bakmıyorum.

Zenfone 2 : Bu cihaz ise gayet güzel ama tasarım açısından biraz gereksiz büyük gibi zenfone 2'den memnun kalan çoğunluk var ancak bir de memnun kalmayan kısım var tam emin değilim. Belki ilerde daha fazla sorun yaşatan bir cihaz olur.

İphone 5s:Ekranı küçük olduğu için ve hafızası dar olduğu için pek düşünmüyorum ama tasarım olarak çok hoşuma gidiyor.

Huwaei g8: G7 modeli gerek kasa olsun gerek tasarım olsun çok hoşuma gitmişti bu cihaz da g7 ye çok benziyor ama yeni çıktığı için kullanıcılar nasıl memnunlar mı cihazdan belli değil.

Aklıma gelen telefonlar bunlar. 1 haftadır araştırıyorum ama çok kararsızım. Tam anlamıyla bi telefonda karar kılamadım. Sizin tavsiyelerinize çok ihtiyacım var.

Bütçe 1500 civarında.

Bu arada özellikle g3 ve zenfone 2 kullanan arkadaşlar yorumlarını belirtirseler sevinirim.

Bu ve bunun gibi bir sürü konu açıldı ama almışken alacağım üründen tam anlamıyla emin olmak istiyorum. Öğrenci adamız nerdeyse 1000-1500 tl az para değil o yüzden yardımcı olursanız çok sevinirim :)

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
G4,Z3 bu 2 si arasında seçim yap zenfone 2 yi 1 hafta kullanma fırsatım oldu ekran parlaklığı olarak şunu söyleyeyim G3 te %50 de açtığım parlaklığı zenfone 2 de %100 yaptığımda anca yetiyor parlaklık olarak zenfone 2 çok kötü bana göre.

iPhone 5S tavsiye ederim. İşletim sistemi iOS olan cihazlar çok daha uzun ömürlü olur,

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı