1500 TL TKL sessiz klavye önerisi

Bütçe
1500

Tisbect

Centipat
Merhaba,

Maximum 1500 TL'ye TKL ve sessiz klavye arıyorum.
Şu anda aklımda SteelSeries Apex 3 TKL var.
Önerilerinizi iletebilirseniz sevinirim.

İyi Sosyaller dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye sessiz değil sanırım ve daha önce bu markayı duymadım başka öneriniz var mıdır?
Cevabınız için teşekkür ederim.
Sessiz hocam. Akko bayağı kaliteli bir marka. Yurtdışında adını herkese duyurmuş bir marka. O ürün de indirimde. Gözünüz kapalı alabileceğiniz en iyi klavye o bütçeye.

Evet istediğiniz kadar sessiz değil lakin bir membran sessizliği yakalamanız mümkün değil. En iyisi kaliteli bir membran klavye bakmanız olacaktır hocam.

Evet istediğiniz kadar sessiz değil lakin bir membran sessizliği yakalamanız mümkün değil. En iyisi kaliteli bir membran klavye bakmanız olacaktır hocam.

Evet membran Switch olması daha iyi olacaktır, SteelSeries Apex 3 TKL de membran Switch bulunuyor ona alternatif başka bir klavye bakıyordum.
Başka bildiğiniz var mıdır, inceleyebilirim.

Evet membran Switch olması daha iyi olacaktır, SteelSeries Apex 3 TKL de membran Switch bulunuyor ona alternatif başka bir klavye bakıyordum.
Başka bildiğiniz var mıdır, inceleyebilirim.
Apex 3 TKL iyi değil. Akko'yu alın geçin hocam. O kalitede asla başka yok. Hem de kablosuz.

Akko hem kablolu hem kablosuz kullanım sağlanabiliyor sanırım ne şekilde işliyor tam olarak bilgi verebilir misiniz daha önce hiç kullanmadım.
Kablolu klavye almak istiyorum.
Arkadan düğmesi var. Kablosuz/Bluetooth/Kablolu mod olarak değişebilirsiniz.

Switchleri de aşırı kaliteli. O paraya başka bulamazsın.

İndirim bitmeden kap.

Geri
Yukarı