1500 TL yayın bilgisayarı tavsiyesi

ShanksTaicho

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1500TL limitim var sadece OBS'den yayını vermek ıcın bilgisayar arıyorum laptop ya da masaüstü fark etmez tavsiye de bulunabılır mısınız? Laptopum var ondan oyun oynayacağım bu alacagım ile de sadece OBS'den yayını vermek istiyorum.

Arkadaşlar 1500TL limitim var sadece OBS'den yayını vermek ıcın bilgisayar arıyorum laptop ya da masaüstü fark etmez tavsiye de bulunabılır mısınız? Laptopum var ondan oyun oynayacağım bu alacagım ile de sadece OBS'den yayını vermek istiyorum.
Sıfır neler yapılabilir bilmiyorum açıkçası fakat 2. El olarak X58 Anakart ve X5675 işlemci alabilirsiniz. Yanına da 4GBx3 RAM alırsınız sağlam bir şey olur. Fakat galiba bu işlemcilerde ekran kartı yoktu sanırsam. 1000-1200 TL'ye işlemci,anakart,RAM üçlüsünü hallederseniz kalan bütçeyle ekran kartı alabilirsiniz. Güç kaynağı kasa falan olmadı gerçi şimdi bunları yazarken geldi aklıma ;)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı