1500 TL'ye 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
1500 TL
Tecrubelerıme dayanarak sana önerım ve de benim de şu an kullanmıs oldugum.
Rampage 144 Hz 1 ms monitörunu onerıyorum ben CS:GO için almıstım. Neredeyse 6 ay oldu gayet memnunum tavsıye ederım.
Rampage almayın.

Bu oyunlarda bir sıkıntı çıkarır mı peki? Nasıl bir şeye yol açıyor kendisi tam olarak hocam?

Hocam izninizle son bir soru daha soracağım. Bu monitör nasıl birşey? Alınır mı? X24ih'in mi tepkime süresi daha iyi bunun mu. Her bakımdan yorumlar mısınız rica etsem size zahmet hocam?
Bildirimlerde 15.sayfaya dusmus. Zar zor buldum. Bazı karanlık temalı oyunlarda ve siyah yükleme ekranlarında sorun çıkarır. Ve bunlara karanlık ve karanlığa yakın ortamlarda kötü performans verir.

Muhtemelen x24ih'nin daha iyidir. S2422HG VA panelin yapabileceği maksimum performansı verse de yapısı gereği geride kalıyor.

Bildirimlerde 15.sayfaya dusmus. Zar zor buldum. Bazı karanlık temalı oyunlarda ve siyah yükleme ekranlarında sorun çıkarır. Ve bunlara karanlık ve karanlığa yakın ortamlarda kötü performans verir.

Muhtemelen x24ih'nin daha iyidir. S2422HG VA panelin yapabileceği maksimum performansı verse de yapısı gereği geride kalıyor.
Çok teşekkür ediyorum hocam. Yani bu durumda x24ih'i öneriyorsunuz yanlış anlamadıysam. Sadece tepkime süresi değil de tepkime süresini katarak da genel bir yorumlama ile ikisini kıyaslar mısınız hocam?

Çok teşekkür ediyorum hocam. Yani bu durumda x24ih'i öneriyorsunuz yanlış anlamadıysam. Sadece tepkime süresi değil de tepkime süresini katarak da genel bir yorumlama ile ikisini kıyaslar mısınız hocam?
X24ihS2422HG
Hızlı bir tepkimeHakkında RTİNGS incelemesi olmadığı için pek fikrim yok, ama x24ih'ye göre daha kötü olacağını düşünüyorum
%77 ARGB gamutu.(-)%90 DCI P3, ya da %90 NTSC (CIE:1976)(+)
IPS panel olduğu için görüş açısı daha çok, ama ofis dışında işe yaramıyor.VA panel olduğu için daha dar görüş açısı.
DüzKavisli
Daha çok yer kaplayan standDaha az yer kaplayan stand
İstediğiniz her yere kadar döndürebileceğiniz bir stand. (90derece pivot, 360 derece Sviwel, 11cm asansör ve tilt)10cm asansör ve tilt.

X24ihS2422HG
Hızlı bir tepkimeHakkında RTİNGS incelemesi olmadığı için pek fikrim yok, ama x24ih'ye göre daha kötü olacağını düşünüyorum
%77 ARGB gamutu.(-)%90 DCI P3, ya da %90 NTSC (CIE:1976)(+)
IPS panel olduğu için görüş açısı daha çok, ama ofis dışında işe yaramıyor.VA panel olduğu için daha dar görüş açısı.
DüzKavisli
Daha çok yer kaplayan standDaha az yer kaplayan stand
İstediğiniz her yere kadar döndürebileceğiniz bir stand. (90derece pivot, 360 derece Sviwel, 11cm asansör ve tilt)10cm asansör ve tilt.
Hocam ben bu işlerden pek anlamıyorum da, siz bu tabloya bakınca ışık sızmasını da göz önünde bulundurunca hangisi sizce daha mantıklı CS:GO gibi oyunlar için? CS:GO dışında oyunlar da oynuyorum tabii. (Rocket League, Steam PUBG vs.)

Son düzenleme:
Hocam ben bu işlerden pek anlamıyorum da, siz bu tabloya bakınca ışık sızmasını da göz önünde bulundurunca hangisini sizce daha mantıklı CS:GO gibi oyunlar için? CS:GO dışında oyunlar da oynuyorum tabii. (Rocket League, Steam PUBG vs.)
S2422HG alın geçin :).

Teşekkür ediyorum hocam. Bu videodaki test nedir tam olarak?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videonun diğerleri de var. Smearing yani karanlık bölgelerde olan ghosting'i göstermiş. Kullanıcı diğer videolarda ise farklı overdrive ayarlarını denemişti. O şekilde sorun çözülmüştü ki çoğu monitörde durum böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı