1500 TL'ye ayakkabı tavsiyesi

@IIBerke 2-3 sene önce Nike sitesinden ayakkabı söylemiştim. Türkiye'den değil Hollanda'dan kargoya verildi. Sonra telefonla DHL aradı ve dedilerki, kargonuz Hollanda'dan gelen uçakta çıkmadı. Sonra bende kaç gün uğraşıp para iadesi aldım. Şu an belki kargolama durumu iyidir ama geçen seferki yaşadığım olumsuzluk yüzünden sitesinden sipariş vermek istemiyorum. Bu ayakkabıyı fiziksel mağazalarda indirimli fiyatına bulabilir miyim?

Bilemiyorum bende 2-3 yıl önce aynı şekikde söyledim ve aynı şekilde Hollanda'dan geldi.

Bugün Flex advantage 4.0 woodland sipariş verdim bütçemi biraz aşmış bulundum ama her dakika ayakkabı alan biri değilim o yüzden sıkıntı değil. Geldiğinde deneyimleyip memnuniyetimi yazarım bu konu altına.

Hayırlı olsun, linkten girince diğer modellere bir bakayım dedim fiyatlar uçmuş inanılır gibi değil. Yeni outdoor modellerini çok beğendim eskilere göre aşırı iyi ama fiyatları çok uçuk ihtiyacım yok şu an sırf beğendim diye de alamam o paralara :)

Bugün Flex advantage 4.0 woodland sipariş verdim bütçemi biraz aşmış bulundum ama her dakika ayakkabı alan biri değilim o yüzden sıkıntı değil. Geldiğinde deneyimleyip memnuniyetimi yazarım bu konu altına.
Nasıl memnun musunuz?
Skechers Overhaul 2.0 almayı düşünüyorum. Ama çok olumsuz yorum var. 3-6 ay anca dayanıyor diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı