1500 TL'ye beyaz kule tipi soğutucu önerisi

ZTRANCY

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar stok fan soğutma açısından yetersiz ve gürültülü. Kasayı BitFenix Nova Mesh SE tg white modelini aldım, bunda kontrolcü çıkıyor sanırım. ARGB destekli kule tipi soğutucu önerir misiniz? Çok yüksek fiyatlara gerek yok diye düşünüyorum. OC yapmayacağım. Yeterli olanı önerirseniz memnun olurum. Bütçem 1.500TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe artırıp bunu almanızı öneririm. 200TL'ye değer.

Bütçe artırıp bunu almanızı öneririm. 200TL'ye değer.

RAM'lere çarpma olasılığı yok mudur anakartım B450 TUF gamingg Pro.

Arkadaşlar stok fan soğutma açısından yetersiz ve gürültülü. Kasayı BitFenix Nova Mesh SE tg white modelini aldım, bunda kontrolcü çıkıyor sanırım. ARGB destekli kule tipi soğutucu önerir misiniz? Çok yüksek fiyatlara gerek yok diye düşünüyorum. OC yapmayacağım. Yeterli olanı önerirseniz memnun olurum. Bütçem 1.500TL
Git 1700 TL'ye Thermalrigth Peerles Assasin al, işlemcin çok önemli burada, SE 214 XT Ryzen 7000 ve Intel 14. Nesilleri sogutamiyor adam akıllı.

RAM'lere çarpma olasılığı yok mudur anakartım B450 TUF gamingg Pro.
Sıkıntı yaratmaz. Çarparsa öndeki fanı biraz yukarı kaldırırsınız şu görseldeki gibi olur. İlk atılan ID Cooling o parayı etmez. 100TL ekleyip Peerless Assassin alın.
@CS Relboron o soğutucu Peerless Assassin varken 1620TL asla etmez bilginiz olsun hocam. Kargo ücretiyle iyice artıyor zaten.

Dosya Ekleri

• 1714841267133.png
    1714841267133.png
    753,1 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:

Geri
Yukarı