1500 TL'ye bir sürü oyun önerisi

Çoğu oyun var sende o zaman 1500 TL ile 1 hafta boyunca kafeye bir yere git daha iyi değerlendirmiş olursun. D

Zaten dışarı çıkmak için para çok sadece Steam'e ayıracağım para 1500 TL olacak hocam zam gelmese yatırmam mecburum

Çoğu oyun var sende o zaman 1500 TL ile 1 hafta boyunca kafeye bir yere git daha iyi değerlendirmiş olursun. D

Ben Back 4 Blood, State of Decay 2, World War Z ve Hogwarts Legacy almayı planlıyorum gereksiz dediğiniz varsa söyleyin veya başka önerin

Zaten dışarı çıkmak için para çok sadece Steam'e ayıracağım para 1500 TL olacak hocam zam gelmese yatırmam mecburum

Ben Back 4 Blood, State of Decay 2, World War Z ve Hogwarts Legacy almayı planlıyorum gereksiz dediğiniz varsa söyleyin veya başka önerin
mafia 1 definitive edition diyeceğim ama muhtemelen vardır.

Hocam Dead Cells Hades falan alın belki hoşunuza gider o var

Hocam Dead Cells Hades falan alın belki hoşunuza gider

O var

Steam hesabımı buraya bırakayım, istek listemdeki ve hesabımdaki oyunlara göz gezdirip hoş bulduklarınızı kendinize de alabilirsiniz.

O oyunların hepsi var başka öneriniz var mı hocam

Hocam Steam hesabınız atar mısınız hangi oyunlar var çok merak ettim :D

Hocam ben en popüler ve sevilen + pahalı oyunları satın aldığım için çok fazla oyuna sahip değilim fakat kaliteli oyunlara sahibim

Yeni konular

Geri
Yukarı