1500 TL'ye Bluetooth kafa üstü kulaklık önerisi

Berkan Aydın

Kilopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler. Bluetooth kulak üstü kulaklık arayışındayım. Bir kulaklıktan beklentim öncelikle minimal olması ve kulağı tam kaplamayan model olması. Sonrasında müzik dinlerken yeterli son ses ve bass olmalı ve en önemlisi dış ortamda gürültü olmasına karşın karşı tarafa sesimin iyi gitmesi. Biraz araştırdığımda Jabra Elite H45 modelinin bana en yakın model olduğunu gördüm fakat tecrübelerinize dayanarak önerilerinize açığım.

Not: Elimde Anker Soundcore Vortex kulaklığım mevcut, ses ve mikrofon anlamından memnunum fakat hem kulağımı tam kapatması görünüş açısından olumsuz hem de kulak pedleri kulağımı tam sıkıştırmıyor bu da yolda yürürken kafamdan düşecekmiş hissiyatı uyandırıyor. Yani ses kalitesi ve mikrofon kalitesi olarak bir Anker kadar beklentim mevcuttur.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Herkese iyi günler. Bluetooth kulak üstü kulaklık arayışındayım. Bir kulaklıktan beklentim öncelikle minimal olması ve kulağı tam kaplamayan model olması. Sonrasında müzik dinlerken yeterli son ses ve bass olmalı ve en önemlisi dış ortamda gürültü olmasına karşın karşı tarafa sesimin iyi gitmesi. Biraz araştırdığımda Jabra Elite H45 modelinin bana en yakın model olduğunu gördüm fakat tecrübelerinize dayanarak önerilerinize açığım.

Not: Elimde Anker Soundcore Vortex kulaklığım mevcut, ses ve mikrofon anlamından memnunum fakat hem kulağımı tam kapatması görünüş açısından olumsuz hem de kulak pedleri kulağımı tam sıkıştırmıyor bu da yolda yürürken kafamdan düşecekmiş hissiyatı uyandırıyor. Yani ses kalitesi ve mikrofon kalitesi olarak bir Anker kadar beklentim mevcuttur.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Ne aldınız ben Skullcandy ürünlerinden birini almayı düşünüyorum.

Ben de alacağım ama ne alacağım hiçbir fikrim yok. 3 sene oldu neredeyse airpods 2 kullanıyorum. Anker soundcore life Q30 modeli bana hoş geldi. Önerileriniz varsa alıntılarsanıza mesajı sevinirim.

Ben de alacağım ama ne alacağım hiçbir fikrim yok. 3 sene oldu neredeyse AirPods 2 kullanıyorum. Anker Soundcore Life Q30 modeli bana hoş geldi. Önerileriniz varsa alıntılarsanıza mesajı sevinirim.

Anker Soundcore Cortex modeli mevcut. Ses konusunda bayağı memnunum, bas konusunda da başarılı. Belirttiğiniz model de aynı şekilde tatmin eder diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı