1500 TL'ye Casper Nirvana CSD vs Masaüstü Sistem?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

technofan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bu yaz için bir PC almayı düşünüyorum. 1500 lira kadar bir bütçem var eğer masaüstü olursa ekran kartı, harddisk, işlemci, RAM, soğutucu(overclock yapılmıcaksa stok fan da olabilir), anakart, kasa(dahili PSU olabilir)ve bir de DVD olacak. Bu parçalar Vatan'dan olacak ve şu anki dolar değerine göre hesaplanması lazım. Lol, AC 4 ve bunun benzeri oyunları akıcı bir biçimde en az mediumda oynamak istiyorum fakat bugün laptoplara baktım ve fiyatına göre iyi performans gibi gözüken Nirvana csd(12GB RAM, i7, gt840m, 2,30-3,30ghz)modelini gördüm. 2000 TL' idi. Vatan hafta sonu indirimiyle 1500 TL'ye gelir diye düşündüm. Masaüstü PC'de ise Vatan'daki personellere sorduğumda OEM ürünlerde indirim yapılmıyor dediler. Acaba ne yapmalıyım? Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolar ın bu artışıyla o bilgisayarın 2000TL den 1500 e ineceğini sanmıyorum. İnse inse en fazla 1800 e iner. Bence masaüstü toplayın, bunun dışında internet üzerinden alışveriş yapacaksanız OEM ürünlerinde indirim oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı