1500 TL'ye Çift Monitörlü PC Toplama

furkanayten

Hectopat
Makaleler
1
1500 TL civarı bütçem var, üstüne biraz daha çıkarım. Yetecek derecede kasa, power ve harddiskim var. Yani anakart, işlemci, ekran kartı ve RAM almak istiyorum. Oynadığım oyunlar; ETS2, Assetto Corsa, CS:GO. Zaten evde PS4 olduğu için, çok çok iyi bir sistem olmasına gerek yok. Eğer olabilirse, çift monitörden ETS2 oynayabileceğim bir sistem olsun isterim. Arada sırada Skyrim, COD serisi vs oyunlar da oynuyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim ve bu çift monitör için nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

Çift monitörle keyif alarak oyun oynamak istiyorsan, önce bütçeni arttırman gerekiyor. 1500 TL'ye düşük seviye parçalarla bile güncel bir sistem toplamak çok zor.

1500 TL civarı bütçem var, üstüne biraz daha çıkarım. Yetecek derecede kasa, power ve harddiskim var. Yani anakart, işlemci, ekran kartı ve RAM almak istiyorum. Oynadığım oyunlar; ETS2, Assetto Corsa, CS:GO. Zaten evde PS4 olduğu için, çok çok iyi bir sistem olmasına gerek yok. Eğer olabilirse, çift monitörden ETS2 oynayabileceğim bir sistem olsun isterim. Arada sırada Skyrim, COD serisi vs oyunlar da oynuyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim ve bu çift monitör için nasıl bir yol izlemem gerekiyor?
Bence ETS 2 için çift monitör alma

GTX 1050ti olmuş 2000 TL hocam. Asetto'yu çift ekran istiyorsanız yada ETS 2'yi bütçenizi 4 ile çarpmanızı tavsiye ederim. Zevk alarak oynamak için onun bile yeterli geleceğini sanmam çift monitör için ama araştırmakta fayda var.

O kadar da değil ya :D ASUS Strix 1060 OC 2000TL :D

Özür diliyorum şuan aklıma geldi benimde[emoji23] yinede dolar amca yerinde durmuyor ki küçük enişte misali[emoji23] 4le çarpınca bütçeyi olur bişeyler o zaman[emoji106]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı