1500 TL'ye ekran kartı önerisi

Bütçe
1500
Yok hocam gayet de alt fiyatlarda monitör zaten 6K ekran kartı 5K işlemci 2200 klavye 700 mouse 400 RAM'ler 1200 SSD 350 HDD 600 kasa 800

Bu eski donanımların 0 fiyatına bakmak bir hatadır. Bu ürünler kullanılmış ayrıca fiyatı da düşler 2. el piyasasına bakmak lazım. O fiyata 1660-1660S sistem + 144Hz monitör alınır.

Neresi pahalı adam her şey dahil satıyor sadece kasa değil monitör mouse klavye dahil

O fiyata 144Hz monitör alır üstüne de 1660 serisinden bir ekran kartı bulunan sistem alırım. PSU ve kasa fotoğraflardan gördüğüm kadarı ile GameGaraj'ın ve kasa Pollux model burada sorun yok ama SSD ve HDD belirsiz.

Adamın monitörü 165Hz sen diyorsun hala 144Hz monitör alırım doğal olarak adamın monitör daha iyi değil mi? Ayrıca klavye farenin fiyatı da azımsanacak gibi değil.

Adamın monitörü 165Hz sen diyorsun hala 144Hz monitör alırım doğal olarak adamın monitör daha iyi değil mi? Ayrıca klavye farenin fiyatı da azımsanacak gibi değil.

165 ile 144'ün farkını ayırt edebiliyor musun? Klavye büyük ihtimalle TUF K1 mouse ise TUF M3 büyük ihtimalle. Toplasan 1500TL eder etmez ki bu 0 fiyatı, 2. elde yarı yarıya düşer.
Böyle taş gibi gibi sistem ve 144Hz monitör mü yoksa yukarıdaki sistemde sırf klavye mouse ve monitör var diye o mu?

Sapphire kaliteli markamı yani güvenilir mi tabii kaliteli olduğunu biliyorum ama yine de sorayım dedim.

Dostum RX 580'lere falan gerek yok onlarda sürücü sıkıntısı vs çıkabiliyor 6000 serisinde bu sorun çözüldü o yuzden 2.elden bütcenle alabileceğin en üst RX 6000 ekran kartını al Sapphire falan iyidir kart yine aynı kart zaten bu markalar soğutucu vb şeyleri ile farklılaşıyor.

Dostum RX 580'lere falan gerek yok onlarda sürücü sıkıntısı vs çıkabiliyor 6000 serisinde bu sorun çözüldü o yuzden 2.elden bütcenle alabileceğin en üst RX 6000 ekran kartını al Sapphire falan iyidir kart yine aynı kart zaten bu markalar soğutucu vb şeyleri ile farklılaşıyor.
Min 3k civarı lazım olmazmi hocam o zaman

Bu eski donanımların 0 fiyatına bakmak bir hatadır. Bu ürünler kullanılmış ayrıca fiyatı da düşler 2. el piyasasına bakmak lazım. O fiyata 1660-1660S sistem + 144Hz monitör alınır.
Yav kardeşim 1660 ile 1650s aynı performansa sahip adam sana hazır setup veriyor 10k ya şu ekonomide canavar gibide sistem sen bana yok 1660 lı bulurum yok o yok şu 165 hz monitörle 144hz monitör bir midir sence? Ayrıca mouse+klavye ve satıcıyla konuşmam sonucu XPC Precog S kulaklıkda hediye verebileceğini söyledi. Birde bir kişiyle tartışmaya giriyorsun kasma bu kadar kardeşim bana göre iyi sana göre kötü herkesin özel fikri olabilir ve saygı duymak zorundasın buna.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı