1500 TL'ye erkek ayakkabı önerisi

Adidas Hoops 3.0 öneriyorum. Çok farklı renk seçenekleri var. Bizzat kullandığım ayakkabı, her şeyle kombinleyebiliyorsun ve rahat. Beğenmezsen başka model de atabilirim.

Fiyatı son zamanlarda biraz artmış ama Nike defy all day modeline bakabilirsiniz. Bizzat bende kullanıyorum ve oldukça rahat olduğu görüşündeyim, aynı sizin gibi çok adım atan biriyim.

Ben yeni Adidas Runfalcon 3.0 modelini aldım. Tam F/P ürünü: Cloadfoam orta tabanlık, kauçuk dış taban, kumaş astar. Benim aldığım model bu ama siyahını ya da lekelenme sorununu dert etmezseniz beyazını tercih etmeniz hava akışı için daha iyi olabilir.

Ben yeni Adidas Runfalcon 3.0 modelini aldım. Tam F/P ürünü: Cloadfoam orta tabanlık, kauçuk dış taban, kumaş astar. Benim aldığım model bu ama siyahını ya da lekelenme sorununu dert etmezseniz beyazını tercih etmeniz hava akışı için daha iyi olabilir.
Memnun musun ? Hava akışında kötü yorumlar var? Kalıp nasıl ?

Memnun musun ? Hava akışında kötü yorumlar var? Kalıp nasıl ?
Yastıklaması ve bağcık ayarı düzgün yapılırsa ayağı sarışı güzel. Benim ayağım taraklı olduğu için buçuğunu aldım, tam oldu. Hava akışı da modeline göre biraz değişiyor: Benim aldığım da üst saya sentetik ile file karışımı olduğu için altı açık, üstü tamamen file ayakkabılar gibi içeride rüzgar dolaşımı en üst düzeyde değil ama çok rahatsız edici de değil ki ben aşırı terlediğim için bu havalarda 5-6 saat üzeri giyince illa ıslanma oluyor. Fakat bunun diğer renklerindeki modellerin hava akışı biraz daha iyi, onlar da daha geniş aralıklı file ve sentetiği görece az kullanmışlar. Tabi konfor kısmı kullanıcı beklentisine ve ayak yapısına göre değişiklik gösteriyor ama standart bir kullanıcı da F/P olarak iyi ürün diyebilirim. Ha daha iyileri yok mu? Var da bu fiyatta değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı