1500 TL'ye GTX 430 sistem alınır mı?

OrkunErkmen

Hectopat
Merhaba dostlar. Letgo'da gezinirken bir bilgisayar ilanı gördüm. Ve bu devirde bilgisayar için 1500 lira çok ucuz geldiğinden dolayı size sistemi sormak istiyorum. Sizce alınır mı?

GTX 430
Intel(R) Quad CPU Q8300
4 GB RAM
(Bilgiler bu kadar)
+ Olarak
BenQ GW2270 22 inch monitör
Ofis Klavyesi
Ofis faresi
Bilgisayar masası

Zaten sırf monitör 2.9k civarlarında :D tabii ki alınır ama bu kadar ucuzsa büyük ihtimal sorunludur haberin olsun ona göre al. Görmeden alma.

Hocam PC'ye hiçbir şekilde yükseltme yapılamaz, PC çoğu oyunu düşük ayarlarda açar, 4 GB RAM belki Half-Life kaldırır diyeyim siz anlayın. Yani hiçbir kârı yok. Masa filan var diye illaki 1500 yapıyordur yoksa sistem maksimum 600. Ben tavsiye olarak en az GTX 760, 16 gb DDR3 olsa bile ram olsun derim.

Zaten sırf monitör 2.9k civarlarında :D tabii ki alınır ama bu kadar ucuzsa büyük ihtimal sorunludur haberin olsun ona göre al. Görmeden alma.
Hocam ne 2.9k :) 60 Hz piyasada bile olmayan 22 inç maks ikinci eli 700 TL. Ayrıca sistem aşırı kötü be abi.

Hocam PC'ye hiçbir şekilde yükseltme yapılamaz, PC çoğu oyunu düşük ayarlarda açar, 4 GB RAM belki Half-Life kaldırır diyeyim siz anlayın. Yani hiçbir kârı yok. Masa filan var diye illaki 1500 yapıyordur yoksa sistem maksimum 600. ben tavsiye olarak en az GTX 760, 16 GB DDR3 olsa bile RAM olsun derim.

Hocam ben arkadaşın yerinde olsam sorunu yoksa parçalarını satarım iyi kar ettirir.
Gelen parayla da bundan daha iyi bir PC toplanır.

Hocam PC'ye hiçbir şekilde yükseltme yapılamaz, PC çoğu oyunu düşük ayarlarda açar, 4 GB RAM belki Half-Life kaldırır diyeyim siz anlayın. Yani hiçbir kârı yok. Masa filan var diye illaki 1500 yapıyordur yoksa sistem maksimum 600. ben tavsiye olarak en az GTX 760, 16 GB DDR3 olsa bile RAM olsun derim.

Hocam ne 2.9k :) 60 Hz piyasada bile olmayan 22 inç maksimum ikinci eli 700 TL. Ayrıca sistem aşırı kötü be abi.

Vallahi hocam ben internetin yalancısıyım :D
Sarı sitede en ucuz 700 TL vatan bilgisayarda 2.9k imiş az önce baktım.

Hocam PC'ye hiçbir şekilde yükseltme yapılamaz, PC çoğu oyunu düşük ayarlarda açar, 4 GB RAM belki Half-Life kaldırır diyeyim siz anlayın. Yani hiçbir kârı yok. Masa filan var diye illaki 1500 yapıyordur yoksa sistem maksimum 600. Ben tavsiye olarak en az GTX 760, 16 GB DDR3 olsa bile RAM olsun derim.

Hocam ne 2.9k :) 60 Hz piyasada bile olmayan 22 inç maksimum ikinci eli 700 TL. Ayrıca sistem aşırı kötü be abi.

Yanıtınız için teşekkür ederim hocam :) Monitör para eder diye almayı düşündüm de başta eğer dediğiniz gibiyse hiç gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı