1500 TL'ye GTX 750 Ti Sistem Toplama

@Silinen üye O videoyu izledim fakat ben ekran kartı olmasınıda istiyorum.
Lütfen ekran karti olmamasina aldanmayin :) bu videodaki işlemci dahili ekran kartini içinde zaten barindiriyor yani ekran kartin olacak ve yüksek mhz li ram takarsaniz (videodakinin aynisini öneririm) performans açisindan 750ti den daha iyidir emin olun

Lütfen ekran karti olmamasina aldanmayin :) bu videodaki işlemci dahili ekran kartini içinde zaten barindiriyor yani ekran kartin olacak ve yüksek mhz li ram takarsaniz (videodakinin aynisini öneririm) performans açisindan 750ti den daha iyidir emin olun
Ne gtx 750 ti'si, içindeki gpu gtx 980 ti'yle eşit özelliklere sahip. Arkadaşım biraz araştırıp, ekran kartlarını karşılaştırıp cevap ver. Tamam içindeki gpu güzel fakat gtx 750 ti ile karşılaştırılamaz.

Ne gtx 750 ti'si, içindeki gpu gtx 980 ti'yle eşit özelliklere sahip. Arkadaşım biraz araştırıp, ekran kartlarını karşılaştırıp cevap ver. Tamam içindeki gpu güzel fakat gtx 750 ti ile karşılaştırılamaz.
1. si arkadaşım değil lütfen biraz saygılı ol büyüklerine. 2. side madem 1500 tl ye daha iyi performanslı pc ler var adamlar neden ısrarla APU sistemi önermiş o zaman siz daha mı iyibiliyorsunuz?

Yalnız bazı parçaları Vatandan bulamadım. Ne yapacağım?
Hepsiburada.com alabilirsin vatan kadar güvenilir. Kaç kez alışveriş yaptım hiçbir sorun olmadı.

1. si arkadaşım değil lütfen biraz saygılı ol büyüklerine. 2. side madem 1500 tl ye daha iyi performanslı pc ler var adamlar neden ısrarla APU sistemi önermiş o zaman siz daha mı iyibiliyorsunuz?
Konuyu baştan sona okuyun. Bütçe maksimum 2000 tl'ye kadar çıkabileceğini yazmış @MaShTiKa ayrıca 1700 tl'ye gtx 750 ti ve i3 6100 sığıyorken neden apu alsın ? Bu arada yaşın 15 herhalde büyüklerinle derken neyi kastettin ? aynı yaştayız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı