1500 TL'ye Hafif ve terletmeyen kulaklık önerisi

KenLix

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, yaklaşık olarak 1 seneden beri Corsair HS35 marka kulaklık kullanıyorum ve gayet memnunum fakat sanırım bu modeldeki kronik sorun nedeniyle üst plastik kısmı kırıldı. Yine bunun gibi deri olmayan ve hafif, rahat bir kulaklık arıyorum bütçe olarak 1500 TL düşünüyorum ama bu fiyata bu özelliklerde yoksa biraz daha çıkabilirim.

Ayrıca bu kulaklık iyi midir?

Merhaba, yaklaşık olarak 1 seneden beri Corsair HS35 marka kulaklık kullanıyorum ve gayet memnunum fakat sanırım bu modeldeki kronik sorun nedeniyle üst plastik kısmı kırıldı. Yine bunun gibi deri olmayan ve hafif, rahat bir kulaklık arıyorum bütçe olarak 1500 TL düşünüyorum ama bu fiyata bu özelliklerde yoksa biraz daha çıkabilirim.

Ayrıca bu kulaklık iyi midir?
Rampage almayın hocam onun yerine Razer Blackshark V2 X alın.

BlackShark V2 X alınabilir.

240 gram ideal bir ağırlık. Kulağa değdiği yerler kumaş, değmeyen yerler ise deri.

Amacım ses kasmak değil sadece müzik vs. için kullanacağım tek derdim padlerin deri, kulaklığın ağır olmaması. Bu Razer benim gözüme bayağı büyük ve ağır geldi 2-3 saatlik kullanımda kafa ağrıtmaz mı?

Yani ses kalitesi benim için ikinci planda, en önemlisi deri padleri ve ağır olmaması.

Amacım ses kasmak değil sadece müzik vs. için kullanacağım tek derdim padlerin deri, kulaklığın ağır olmaması. Bu Razer benim gözüme bayağı büyük ve ağır geldi 2-3 saatlik kullanımda kafa ağrıtmaz mı?

Ben 7 8 saat araliksiz oyun oyniyorum hiçbir sorun olmuyu kafa agritma gibi seyler bende olmuyur.

Yeni konular

Geri
Yukarı