1500 TL'ye HDMI Dönüştürücü, Ekran Kartı ve RAM Önerisi

NothingAtHere

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar Vatan'dan bana HDMI To VGA aktif dönüştürücü, adam gibi bir GPU ve 4 GB CL9 DDR3 RAM linki atsanız toplam 1500 TL olmalı. i5 3470 ile uyumlu olacak. PSU dert değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurduğunuz konunun saçmalığına bi dönün bakın isterim. HDMI To VGA dönüştürücüye ne gerek var belki ekran kartının üstünde vardır. RAM'lerin CL9 olması şart mı? Daha iyi bir RAM alabilirsiniz.

Ram 8'e çıkmak zorunda kaldı. 1. Slot bozuk. Fiyata eklenecek aynı markanın 8'ini alacağız o zaman.

He birde aktif dönüştürücü diyorlar ondan mı bu? Dvi kablosu alacağız herhalde bunu alırsak bir de.

Vga çıkışı yeni nesil bana lazım hiç bir kartta yok. Yada ben görmedim.
Kardeş birde bu ekran kartı benim kasaya sığmaz gibime geliyor tek fanlı olan model performans konusunda sıkıntı yaratmaz herhalde değil mi? Bir de dönersen farklı bir dönüştürücü linki atacağım. Uygunmudur diye belirtmen beni mutlu eder.

Pek isinacagini yani önemli derecede isinacagini düşünmüyorum. Önceki tek fandı ve 110W idi. Çok güç tüketip düşük performans veriyordu. Saat hızı 570 miydi neydi. Bu 75W az güç tüketip fazla performans vereceğini düşünüyorum. Haklımıyım ve şu aktif dönüştürücü vs link atsam yardim edebilirmisiniz?

Pek isinacagini yani önemli derecede isinacagini düşünmüyorum. Önceki tek fandı ve 110W idi. Çok güç tüketip düşük performans veriyordu. Saat hızı 570 miydi neydi. Bu 75W az güç tüketip fazla performans vereceğini düşünüyorum. Haklımıyım ve şu aktif dönüştürücü vs link atsam yardim edebilirmisiniz?
Kasanızın linkini atar mısınız?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı