1500 TL'ye HP 2402-ET Sistemi Upgrade Etme

Umut Zeytunlu

Kilopat
Yer
İstanbu/Beylikdüzü
Daha fazla  
Meslek
Anestezi
Merhaba Arkadaşlar
Hp 2402-et Bilgisayarım var. ben ekran kartı,ram ve psu yükseltme istiyorum. GTA5,BAT4 buna benzer oyunları acabilecek ekran kartı,ram ve psu önerirmisiniz. max bütcem 3000tl idi. Ama seneye üniversite gitcem okadar para verip 1 sene kullanmayım dıye sadece 3 parça yükseltmek istiyorum. Max.1500 Tl
buda bilgisayarımın donanımı bakım yardımcı olursanız sevırnırım. HP Pavilion p6-2402et Masaüstü Bilgisayar Ürün Özellikleri | HP® Müşteri Desteği
Bide Ekran kartı Nvidia Olucak. Hatam varsa af ola.

RAM'inizin gecikme süresini öğrenip 1600Mhz'lik 4GB Kingston, Gskill veya Corsair marka RAM alın. 110 TL
Ekran kartı olarak GTX 750 Ti tercih edebilirsin. 500 TL
PSU olarak da Corsair VS 450 yetecektir. 150 TL

Daha yüksek ekran kartı alınabilir fakat o işlemciyle darboğaz yapacağı konusunda pek bir şey söyleyemem. Bilgili arkadaşlar varsa ve darboğaz söz konusu değilse GTX 960 alabilirsin. Bütçe olarakta 1500 TL'yi bulmadı bile.

RAM'inizin gecikme süresini öğrenip 1600Mhz'lik 4GB Kingston, Gskill veya Corsair marka RAM alın. 110 TL
Ekran kartı olarak GTX 750 Ti tercih edebilirsin. 500 TL
PSU olarak da Corsair VS 450 yetecektir. 150 TL

Daha yüksek ekran kartı alınabilir fakat o işlemciyle darboğaz yapacağı konusunda pek bir şey söyleyemem. Bilgili arkadaşlar varsa ve darboğaz söz konusu değilse GTX 960 alabilirsin. Bütçe olarakta 1500 TL'yi bulmadı bile.
Aynen haklısın darboğaz olursa. sıkıntı Ram 8 Gb Alıcam Gskill veya Corsair
Ekran kartı dx12 desteklemeli anakart uyumluysa

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı