1500 TL'ye ikinci el ekran kartı önerisi

Bütçe
1500

Semihh35

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ekran kartımı değiştirmek istiyorum aslında tüm sistemi değiştirmek istiyorum ama bir anda değil her ay farklı parça alarak değiştirmeyi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Ekran kartı olarak şunu buldum nasıl sizce? https://www.sahibinden.com/ilan/iki...stu-amd-sapphire-rx-570-4-gb-1078968146/detay

Sistem:

İşlemci: i5 2400 3.1 GHz.

Anakart: P8H61 1333 MHz DDR 3

RAM: 6 GB DDR 3 1333 MHz.

Ekran kartı: Gigabyte GTX 550 Ti+

Çift fanlı Sapphire 4 GB modeli daha mantıklı.

Çift fanlı Sapphire 4 GB modeli daha mantıklı.

Gerçek değer 400W Power SUP var hocam sistemi 6 aydır kullanıyorum bu Power Supply'i değiştirmem gerekiyor mu? Ve bu ekran kartının ısınmayan modelleri var mı galiba 80 dereceyi görüyormuş ve diğer sistem parçaları için neler önerirsiniz hepsi için bütçem aynı her ay bir parça almak istiyorum.

Hayır ben aktif olarak kullanıyorum bahsettiğim modeli 70 dereceyi görmedi bile 500W PSU ile kullanıyorum PSU yetersiz gelebilir.

Bu paraya GTX 1060 6 GB geçtim 3GB modelini bulman zor kardeşim. Temiz bulamazsın yani sana güven vermez. RX 570 iyi bir alternatif fakat Sapphire gibi soğutması iyi bir model almanı öneririm. Genel olarak ısınan bir GPU'su var RX 570'in. Bir de sakın test etmeden alma. Get açabilir evinde test edebilirsin veya kartı satan kişinin evine gidip test edebilirsin tamamen sana kalmış. Şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı