1500 TL'ye kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Doğukanb2007

Centipat
Daha fazla  
Merhaba oyunda ve film izlerken kullanabileceğim gecikme olmayacak bir de PlayStation 5'e de uyumlu kulaklık önerebilir misiniz? Bütçe 1.5k civarı.
(Ses kasma önemli değil kalite ve gecikme önemli.)

Aptx LL codec destekli bir kulakici 1500 TL ye yok hocam. En düşük gecikme sağlayan iki codec var; LHDC ve Aptx LL. Fakat fiyatları fazla.

Ne kadarlar hocam?
Hocam LHDC destekli buldum ucuz fakat detaylı bir kulaklık olup olmadigini bilmiyorum,denemedim.

Aptx LL kulakici sadece sennhieser var fiyatı pahalı. Xiaomi'nin dandik LHDC kulaklığı var fakat Xiaomi almayın.

Nothing ear (aşağıdaki linkteki) kulaklığı alın hocam. Rtkings'e baktım, iyi gözüküyor.

LHDC destekli.

Bunu beğenmezseniz. Alacağınız kulaklık, LHDC veya Aptx LL olmalı hocam, aklınızda bulunsun. Kulaklık alacaksanız, bu kriterlere uyan kulaklık alın.

Son düzenleme:
Hocam LHDC destekli buldum ucuz fakat detaylı bir kulaklık olup olmadigini bilmiyorum,denemedim.

Aptx LL kulakici sadece sennhieser var fiyatı pahalı. Xiaomi'nin dandik LHDC kulaklığı var fakat Xiaomi almayın.

Nothing ear (aşağıdaki linkteki) kulaklığı alın hocam. Rtkings'e baktım, iyi gözüküyor.

LHDC destekli.

Bunu beğenmezseniz. Alacağınız kulaklık, LHDC veya Aptx LL olmalı hocam, aklınızda bulunsun. Kulaklık alacaksanız, bu kriterlere uyan kulaklık alın.
Son olarak hocam buds fe ve buds 2 nasıldır?

Son olarak hocam buds fe ve buds 2 nasıldır?
Düşük gecikme için iyi değil. Buds Fe fena değil. Buds 2 de aynı şekilde. Fakat burdaki durum ses ile ilgili. Gecikme konusunda LHDC ve aptx LL olmak zorunda. Aptx LL daha çok android için fakat yinede gecikmeye etkisi var. Alinabiliniyorsa LHDC almalisiniz. Kulakici şart mı?

Düşük gecikme için iyi değil. Buds Fe fena değil. Buds 2 de aynı şekilde. Fakat burdaki durum ses ile ilgili. Gecikme konusunda LHDC ve aptx LL olmak zorunda. Aptx LL daha çok android için fakat yinede gecikmeye etkisi var. Alinabiliniyorsa LHDC almalisiniz. Kulakici şart mı?
Şart degıl daha ucuz olur diye kulak içi dedim.

Şart degıl daha ucuz olur diye kulak içi dedim.
Kulakustu daha fazla alternatif var fakat fiyatları 1000 TL daha fazla. Kulakici olarak, nothing ear alınabilir hocam. Onun dışında "dandik" kulaklıklar hariç başka bir LHDC kulaklık yok. Fiyatı da iyi. Rtkings'deki ses mühendisleri gayet iyi bir ortalama vermiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı