1500 TL'ye kablosuz oyun kolu önerisi

emin.0016

Hectopat
Daha fazla  
FC24, pes21 eFootball 24 Forza harizon gibi oyunlarda hiçbir sorun sıkıntı yaşamayacağım kronik sorunu olmayan özellikle kablosuz olan bir kol var mı? Bilgisi olmayanlar yorum yapmazsa sevinirim. Yanlış yönlendirilmek istemiyorum. Bir kerelik alacağım paraya yazık olmasın. Fiyatının en iyisi olsun ki uzun süre sorunsuz kullanabileyim. F710 almam önerilmişti fakat çok kronik sorunu varmış gecikme gibi konularda ve bu çok kötü bir sorun o yüzden kararımı değiştirdim şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam artılarını eksilerini ve neden bunu önerdiğinizi söyleyebilir misiniz? Futbol oyunlarında trivela plase de araba oyunlarında yarışta sorun çıkarır mı mesela yoksa her şeyi tam kullanabilir miyim?

Her şeyi tam kullanırsınız 1500 TL bütçede sıfır olarak en iyi bunu alırsınız F710 alınmaz kronik bağlantı sorunları var alınmaz.

Herhangi bir şikayet duymadım ürün hakkında daha önce alınabilir.

Her şeyi tam kullanırsınız 1500 TL bütçede sıfır olarak en iyi bunu alırsınız F710 alınmaz kronik bağlantı sorunları var alınmaz.

Herhangi bir şikayet duymadım ürün hakkında daha önce alınabilir.

1500 TL bütçe için en iyisi olduğuna eminsiniz değil mi bu fiyatlarda bundan iyisi yoktur yani ve USB bağlantısı var mı PC'ye Bluetooth sorun yaşatır çünkü.

1500 TL bütçe için en iyisi olduğuna eminsiniz değil mi bu fiyatlarda bundan iyisi yoktur yani ve USB bağlantısı var mı PC'ye Bluetooth sorun yaşatır çünkü.

Başka bir model gelmedi aklıma araştırdığımda da denk gelmedim. Ürünün incelemelerini izleyip daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz ürünü kablolu diye biliyorum.

Geri
Yukarı