1500 TL'ye kadar Claw grip tutuş için mouse önerisi

Bütçe
0-1500

auphy_4341

Centipat
Daha fazla  
Selam, bir mouse seçme çabasındayım. Aklımda birkaç mouse var ve kullananlardan artı eksilerini öğrenmek istiyorum bu farelerin. Aynı zamanda kriterlerime uygun yeni mouse önerilerinizi de belirtebilirsiniz. Aklımaki fareleri şöyle söyleyeyim, Razer Viper Mini, Rampage Fury Z, Glorious Model O, SteelSeries Aerox 3 (DPI düşük biraz, ve claw gribe uygun mu emin değilim) aklımdaki mouseler bu tarzda. Bütçe olarak 1500TL'ye kadar çıkabilirim zorlarsam. Ancak kafamda en çok öne gelen mouseler, Razer Viper Mini ve şu an favorilerimde de olan Rampage Fury Z. Baştan neden Fury Z'yi tercih ettiğimi açıklayayım, Rampage ne kadar kötü gibi bir marka olarak da gelse(ben de Rampage sevmeyenlerdenim) farede sağlanılan Switch'ler, sensörler vesaire farklı farklı şirketlerden sağlanıyor ve benim de severek izlediğim Furylevel'in de içinde bulunduğu bir ürün. Burada Rampage'in çok da bir katkısı yok(Rampage'in sadece son çıkardığı klavyeler iş görür derecede). Ürüne pek de bir katkısı yok. Bu tarzda eleştirirseniz Rampage'yi sevinirim. Ayrıca bütçem uygun olursa Wireless mouseler benim için önde gelir. EL ölçülerime gelirsek, 12 cm bir elim var, claw grip pozisyonunda kullanıyorum. Bu çok önemli olmasa da LED olursa fena olmaz. Bu ilk forum paylaşımımdı heyecanlıydım biraz Türkçe'mde sıkıntılar var ise eğer affedersiniz :D Sorduğunuz soruları cevaplayabilirim, günün çoğu saati aktifim. Okuduğunuz ve zamanınızı ayırdığınız için çok teşekkürler, iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Son düzenleme:
2. el Lamzu Atlantis, Pulsar X2 Mini.
Hayatımda hiç 2. el eşya almadım ve sanırım asla da almayacağım. 2. eli gereksiz buluyorum ama mouseye bi bakarım

Göz atacağım

Hayatımda hiç 2. el eşya almadım ve sanırım asla da almayacağım. 2. eli gereksiz buluyorum ama mouseye bi bakarım

Göz atacağım
Bu devirde sıfır mouse almanızı önermiyorum. Fiyatlar çok uçuk. Dediğim iki mouse’u Sahibinden Param Güvende, Dolap gibi yerlerden almanız daha iyi olur.

İlk attığın fena değil gibi, ancak claw gripe uygun mu pek emin değilim. Ayrıca çok tanındık bir marka da değil o biraz araya düşürdü. Ama kullandıysan fikirlerini söyleyebilirsin.

İkinci attığına gelirsek lenovo da kendini kanıtlamış bir marka değil benim gözümde (oyun ekipmanları konusunda). Onda da emin değilim pek.

Üçüncü attığını daha önce görmüştüm Razer Viper çakması gibi biraz, sıkıntı değil. Dpi çok tatmin ediyor wirelles olması bayağı iyi. Ancak bu kadar özellik bu kadar fiyata düşünde kalitesi düşündürüyor. Onun da incelemesini izlerim.

Son olarak attığın siteden almam sanırım bunları güvenilirliğinden emin değilim

Bu devirde sıfır mouse almanızı önermiyorum. Fiyatlar çok uçuk. Dediğim iki mouse’u Sahibinden Param Güvende, Dolap gibi yerlerden almanız daha iyi olur.
Dostum hiç emin değilim fiyatı çok mühim değil arada oynayan 300-500tl çok koymaz. Uzun ömürlü olması önemli benim açımdan. Uzun ömür için cebimden çıkartabileceğim kadar oynuyor fiyatlar. Öneri için teşekkürler ama yine de göz atarım.

Lenovo almam sanırım.
Razer Viper 8KHz ile Razer viper mini arasındaki fark nedir?

İlk attığın fena değil gibi, ancak claw gripe uygun mu pek emin değilim. Ayrıca çok tanındık bir marka da değil o biraz araya düşürdü. Ama kullandıysan fikirlerini söyleyebilirsin.

İkinci attığına gelirsek lenovo da kendini kanıtlamış bir marka değil benim gözümde (oyun ekipmanları konusunda). Onda da emin değilim pek.

Üçüncü attığını daha önce görmüştüm Razer Viper çakması gibi biraz, sıkıntı değil. Dpi çok tatmin ediyor wirelles olması bayağı iyi. Ancak bu kadar özellik bu kadar fiyata düşünde kalitesi düşündürüyor. Onun da incelemesini izlerim.

Dostum hiç emin değilim fiyatı çok mühim değil arada oynayan 300-500tl çok koymaz. Uzun ömürlü olması önemli benim açımdan. Uzun ömür için cebimden çıkartabileceğim kadar oynuyor fiyatlar. Öneri için teşekkürler ama yine de göz atarım.
Hepsi zaten fingertip/claw tutuş için fareler.
İnternette Swarcow kanalının incelemelerine bakabilirsiniz hepsi kaliteli farelerdir. Lenovo da fiyatına göre iyi bu arada. Ben burdan Delux öneririm. Ayrıca kendim kablolu halini kullanıyorum, çok kaliteli. Malzemesi dayanıklı, kasa çatırdama yapmıyor delikli olmasına rağmen.

Lenovo almam sanırım.
Razer Viper 8KHz ile Razer viper mini arasındaki fark nedir?
Viper 8Khz daha büyük ve sensörü daha iyi ve 8000Hz polling rate var ama kullanamazsın oyunlarda. Viper Mini 11.8 cm ve sensör daha kötü.

Geri
Yukarı