1500 TL'ye kadar F/P mekanik klavye önerisi

Bütçe
1000

Berk9100

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, bana mekanik klavye lazım. Sadece LoL ve hikayeli oyunlar oynuyorum sizden isteğim 700-1500 TL arası klavye önermeniz ama kesinlikle F/P olmalı param değerli 1500 TL'ye kadar çıkabilirim fakat çıkmasam daha iyi olur. Bu bütçede dünyanın en iyi fiyat performans klavyesini arıyorum %60, TKL, normal hiç fark etmez.

Bunu öneririm.

GAMAKAY MK61'de bakabilirsiniz. Arkadaşımın aldığı yellow switch modeli bugün geldi. Almadan önce bilmiyordu benim sözümle aldı Aliexpress'den alırken gelmez gibi şakalar yaptı 10 günde geldi ve son derece memnun.
Sanırım yurtdışından alıcaksam amazon dışı almam benimde bir kaç çekincem var. Amazonda kemove k68 i önerdiğini gördüm çoğu kişinin onun hakkında bir fikriniz var mı?

Sanırım yurtdışından alıcaksam amazon dışı almam benimde bir kaç çekincem var. Amazonda kemove k68 i önerdiğini gördüm çoğu kişinin onun hakkında bir fikriniz var mı?
Gördüm iyi diyorlar ama bence tip olarak iyi değil. Aliexpress'e güvenebilirsiniz. Elimde ki K835'i oradan satın aldım ve 14 günde gelmişti. Arkadaşımın MK61'i 10 günde geldi. Güvenilir yani ondan kaynaklı sorun yok. Ama Amazondan alırsanız 1 yıllık garantisi oluyor. Aliexpress'de her üründe olmuyor. Akko klavyelere de bakabilirsiniz Amazondan.

Gördüm iyi diyorlar ama bence tip olarak iyi değil. Aliexpress'e güvenebilirsiniz. Elimde ki K835'i oradan satın aldım ve 14 günde gelmişti. Arkadaşımın MK61'i 10 günde geldi. Güvenilir yani ondan kaynaklı sorun yok. Ama Amazondan alırsanız 1 yıllık garantisi oluyor. Aliexpress'de her üründe olmuyor. Akko klavyelere de bakabilirsiniz Amazondan.
Anladım peki şu an aliexpresste 1368tl yazıyor mk61 için ek vergilendirme falan oluyor mu yoksa direkt bu fiyat mı?

Geri
Yukarı